Matt Lee Whitlock (Denzel Washington) pracuje ako šerif v idylickom floridskom mestečku Banyan Key. Je poctivý, starostlivý a obľúbený - ale iba dovtedy, kým sa nestane podozrivým z vraždy dvoch ľudí. Ako k tomu mohlo dôjsť? Nikto netuší, že Matt, ktorý sa práve rozvádza so svojou krásnou, ale odcudzenou manželkou Alex (Eva Mendesová), už dlhší čas udržiava pomer s vydatou Ann Merai Harrisonovou (Sanaa Lathanová), ktorú jej manžel Chris (Dean Cain) týra. Keď policajt zistí, že milenka má rakovinu, je ochotný urobiť čokoľvek pre jej záchranu - dokonca aj klamať a kradnúť. Ako ďaleko je schopný zájsť muž, ktorý doteraz neúprosne obhajoval spravodlivosť a právo? A čo urobí, keď zistí, že Ann Merai v skutočnosti vôbec nie je chorá a väčšmi než po láske túži po peniazoch? Dokáže očistiť svoje srdce od pochybností a svoje dobré meno od všetkých podozrení? (TV JOJ)

J.McClane

Střední část filmu je skoro strhující, Denzel je vždy jen o krůček napřed a svou vynalézavostí dává zapomenout na prázdný úvod, konec je pak...nebudu prozrazovat.. ()

Tominni

Svižná krimi, kde se Denzel Washington snaží najít pravého viníka. Film ubíhá celkem rychle, ale je celkem snadno předvídatelný. Tak tak 3* ()

liquuid

Hrozně moc se mi líbí, jak Denzel ze všeho postupně vybruslí. Někdo tu tvrdí, že příběh je lehce předvídatelný. Ani mi to nepřijde, ba naopak si myslím, že jsem nikdy netušil odhadnout, co se stane.Eva mne naprosto dostala do kolen. Je skvostně půvabná. Doporučuji se podívat. 4H silnéé ()

Filipes

Oddychová záležitost, kde herci (ano i Denzel) prakticky nemají co hrát. Film co prostě začne a prostě skončí. Žádné známky originality či nějakého většího napětí nemůžeme čekat. Jsme li trpělivý dočkáme se alespoň jedné akční scény, Eva Mendes se na nás usměje a nakonec všichni doplujeme ke šťastnému konci. ()

rafix

Dokonalý thriller s vynikajícím Denzelem Washingtonem a půvabnou Evou Mendes. Fim je svižný, pohodový no prostě dokonalý film. ()

Slam7

Skvělej dynamickej film. Hodně vyhrocenejch situací, který Denzel musí vyřešit, někdy to až bere dech! Evička Mendes je k sežrání a nedá hlavnímu hrdinovi ani na chvilku vydechnout. Film výbornej na chvíle, kdy člověk už vážně neví co si pustit...zaručeně každýho minimálně potěší, doporučuju...75% ()

maxnot

Pěkný filmeček na dlouhé zimní večery, kdy si chcete jen sednout a koukat a nepřemýšlet. :-) Klasický výborný Denzel je doplňován vtipnými hláškami soudního patologa v podání Johna Billingsleyho. Vřele doporučuji. ()

Bilky

Aplikovaný scenár z krimi románov 60' rokov ako od J.H.Chase alebo Elmore Leonarda, ktorý funguje iba v danej dobe. Keď je zle transformovaný do súčasnosti vychádza z neho impotentné dielo plné neuveriteľných náhod a scenáristických kotrmelcov. Možno v rukách istejšieho režiséra by to nebol taký guláš. Škoda snahy vynikajúceho Danzela - bohužiaľ je to podpriemerný film za 48% ()

vladi87

Výborný film so strhujúcim dejom a slušnými hereckými výkonmi, sem tam nechýba dobrá hláška najmä od postavy Johna Billingsleyho. ()

DansteR

Pohodová detektivka s jedním charismatickým poldou, který však musí pracně bojovat o to, na které straně zákona vlastně je. Hoďka a půl slušného krimi thrilleru, který nějak zvlášť nezaujme, ale ani neurazí. Prostě průměr. ()