Môj sused zabijak 2

• Česko Můj soused zabiják 2 (viac)

V pokračovaní populárnej krimikomédie si bývalý nájomný zabijak Jimmy "Tulipán" Tudeski (Bruce Willis) užíva pokojný  život v Mexiku, nekonečne vzdialený od svojej predchádzajúcej rušnej existencie. Domáckemu leňošeniu a manželke Jill (Amanda Peetová) sa môže bez obáv venovať len preto, že ho pred štyrmi rokmi oficiálne vyhlásili za mŕtveho vďaka kamarátovi, zubárovi Nicholasovi "Ozovi" Oseranskymu (Matthew Perry). Ten sa však jedného dňa nečakane objaví pri Jimmyho dverách, aby ukončil jeho pohodu. Ozovu manželku Cynthii (Natasha Henstridgeová) totiž uniesla mafia, ako pomstu za nevybavené účty z minulosti - krstný otec Laszlo Gogolak (Kevin Pollak) Jimmymu nikdy nezabudol, že pripravil o život jeho syna. Jimmy "Tulipán" Tudeski, zabijak na odpočinku, našťastie nestratil nič zo svojich mimoriadnych schopností a jeho reflexy zabijaka vyvažujú komickú neohrabanosť Oza. (TV Markíza)

LaSanda

Ozova manželka mě v tomhle filmu neskutečně iritovala. Bruce jako Kápo de la Tuti opět nezklamal a Perry s věčně vyděšeným výrazem taky obstál. Jen prosím netočte další díly! Blanka pobavila. :-) ()

Rathe

Ačkoliv mě tento díl bavil více než ten předchozí, tak celkové hodnocení dávám nižší z toho důvodu, že vlastně nevíte čemu věřit a čemu nevěřit a vlastně se cítíte jako Matthew Perry. Ostatní ví všechno a já vím velký kulový. A to mě na tom prostě vadilo. Ale akční stránka ve filmu byla opravdu skvělá. ()

SNCIS

Hlášky: (Oz přijede za Jimmym do Mexika. Jakmile vystoupí z auta, začne na něj Jimmy střílet.) Oz: "Jimmy, nestřílej! To jsem já. Oz." Jimmy: "Já vím." / (K slepici.) Jimmy: "Blani, jsi mrtvá!" / Oz: "Co se tady v noci dělo? A proč mě bolí zadek?" Jimmy: "Spadl jsi ze schodů." / Julie: "Co to tu smrdí?" Oz: "Víte, co tu smrdí? Já vám to prozradím. To jsem já. Já smrdím. A víte proč? Protože mám tohle sako na sobě už tři dny. Smrdím jako prase, nebo jako žumpa. A nebo jako prase, co spadlo do hodně hluboký žumpy." / Lászlo: "Tak vy dva ste mi chtěli vzít kšeft, když sem byl v lochu, co? Vyřiďte ostatním, že Lászlo Gogolak se právě vrátil." Syn: "Tati, jak to mají teď vyřídit, když jsou mrtví?" Lászlo: "Co? Už mně neopravuj, nikdy!" / Jimmy: "V noci jsem se počurával." - 70%. ()

gggggg

Oproti prvému dielu musím povedať, že je to mierny pokles dolu. Film bol svieži, mal slušnú zápletku nadväznú na jednotku a charizmu Willisa. Bohužiaľ, najväčšiu smolu má Matthew Perry, ktorého postava je tak primitívne vykreslená, až to bolí. ()