Putování džunglí s Richardem Hammondem

(TV film)
  • Česko Richard Hammond: Dobrodružství v džungli (viac)
Veľká Británia, 2015, 2x45 min

Réžia:

Graham Booth

Richard Hammond (sprievodca)

Richard Hammond si splnil dětský sen. Odjíždí do amazonských pralesů, aby v nich fotografoval takové exotické tvory, jako je například tříprstý lenochod, harpyje nebo růžoví říční delfíni. Setká se i s domorodými kmeny nedotčenými civilizací a pozná, jak důležitou roli hrají v moderní medicině rostliny pocházející z údolí Amazonky. Je také nucen konstatovat, že v důsledku mýcení pralesů se dostalo na pokraj vymření tolik zvířecích a rostlinných druhů, že je snad nelze ani všechny spočítat. (TV Spektrum)

vinducha

Měl jsem pochyby jestli to malej Hamstr z TG utáhne celý sám bez těch 2 parťáků . A docela jo , pěkně se na to kouká , je to nádherně fotogenické prostředí a celé putování je pojaté tou klasickou zábavnou formou. ()

filmmovier

Skvěle natočený dokument, ze kterého jsem si užíval každou minutu. Nádherné záběry, skvělé fotky a skvělý průvodce Hamster, ze kterého se to jeho nadšené přeneslo i na mě a který i tady perfektně prokazuje svůj smysl pro humor. Navíc Amazonie je nádherná a je tady zachycená opravdu překrásně. Nádherný, odpočinkový dokument, který rozhodně nezklame. Po prvním dílu jsem zvědav, jak bude výprava pokračovat, ale prvnímu dílu nemám co vytknout, 100%. ()

Madhuri

Bylo tehdy hrozně fajn vidět Richarda chvíli po skončení Top Gearu zase v TV. Skvělý dokument o pralese, nádherné záběry a fotky, vtipný Richard a pro mě jako jeho fandu bonus v podobě fotek z jeho dětství které jsem ještě neviděla :D . Chtělo by to aby Hammond začal zase dělat na něčem podobném, stojí za shlédnutí, dle mě. ()