Scare Campaign je populárna televízna show, v ktorej tvorcovia strašia nič netušiace obete. Ich televízny program však začína upadať, pretože na internete vznikla skupina s podobným zameraním, ktorá má milióny fanúšikov. Scare Campaign tak dostane poslednú šancu, ktorú sa režisér rozhodne využiť. Posledná epizóda má byť natočená v opustenej psychiatrickej liečebni a má pomôcť udržať túto show nažive. Plánovaný priebeh sa však mení vo chvíli, kedy sa scenár vymkne spod kontroly. Finálna epizóda Scare Campaign bude naozaj hororom, na ktorý nikto nikdy nezabudne. (Marceloo)

elimS

50% - komentář 20ti slovy: Tolik zvratů, až to bylo "přezvratované", že mě pak nic nepřekvapilo. Astralský přízvuk mi dal zabrat, takže mi dost uniklo. ()

ANTYCHRYST

Já mám naprosto jasno..chci samostatnej film .. kde budou v hlavní roli příšery v maskách!! Jako dal bych jim mnohem více prostoru a film postavil na nich... živě to vidím všechny ty zabijáky a jejich zbraně.. :) bohužel tady jsou ken taková nevyužita bokovka... Jako nápad na prank video docela v poho. Ale nejvíce.mě zaujali ti zabijáci.. 60% ()

lusa

Vôbec to nemuselo byť zlé, keby lacná predvídateľnosť od začiatku do konca neťahala tento snímok dole ako závažie. 3* ()

Pitryx

Třetí pecka tento týden, to se mi ještě nestalo. Oblíbené gore s efekty a překvapeními. Děj takřka bez hluchoty. 90 % jednoznačně. **** A PŮL ()

kacir

Psychor... Ja z Teba raz skapem. Za to, že Ty musíš byť v reálnom živote nula, nemusíš sa tu nad nami povyšovať.. To človek potrebuje ozaj byť geniálny, aby ho táto amatérska sranda prekvapila. Si skratka borec. ()

MiniRecenze

Náhodná záležitost,která trochu překvapila.I přes průměrný herecký výkon dokáže snímek nabídnout zajímavou podívanou.Líbí se mi,že film si s vámi tak trochu hraje a vy si myslíte,jak je celý příběh průhledný.Omyl.Až na jeden případ budete "překvapeni".Přes sympaticku stopáž film rychle odsýpá.Tento horor je srážen na zem hereckým obsazením,který místy působí až amatérský ,navíc by neuškodil trochu víc rozvinutý konec. DÁ SE TO!!! ()

Easykill

Prvních 5 minut připomínalo noční směnu, což mohlo být fajn, ale pak se z toho stane reality show plná twistů. No, nevím jako horor to za moc nestálo. Ty zvraty na tom byly asi to nejlepší. Některý se daly čekat a některý naopak vůbec. Taková jednohubka na jedno shlédnutí.. ()

Richie4422

Scare Campaign nie je len hororom. Scare Campaign je odkazom pre hororových fanúšikov, tvorcov ale je aj kritikou súčasného stavu hororu. K tomu sa ale dostanem neskôr. Film začína ako nepríjemná ducharina s prvkami komédie, ktorá sa neskôr pretaví do televíznej relácie, ktorá "prankuje" nič netušiace obete rôznymi formami hororu. Avšak televíznu show ohrozuje internetový fenomén nezávislý od produkcie a vyššieho manažmentu. Fenomén Masked Freaks strčil horor do inej krabice- snuff krabice s litrami krvi a autenticity. Tvorcom Scare Campaign tak nezostáva nič iné, než sa prispôsobiť tomu, čo chce mladá hororová generácia. Nejdem hovoriť o tom, aké zvraty tento film obsahuje, ale som úprimne prekvapený tým, ako sa tvorcom podarilo do 80 min. narvať niekoľko seba nerušiacich zvratov. Áno, nie sú dych vyrážajúce a hlavne po videu Masked Freaks ani extra schované, ale aj napriek tomu si bratia Cairnesovci zaslúžia riadnu pochvalu. Tak dynamický a prirodzený vývoj v horore som už pekne dlho nevidel. Každá pasáž filmu vie diváka nie len seriózne vystrašiť a znechutiť, ale aj príjemne pohladiť po hororovom srdci. Vždy keď divák očakáva upokojenie situácie, dej eskaluje do vyvrcholenia v ktorom si divák povie "Ten chlap má pravdu." A tu nastáva kritika súčasného hororu. Nemenovaná postava pred spečatením svojho osudu skritizuje (a neskôr aj pochváli) Masked Freaks, ktorí predstavujú lenivý a neoriginálny mainstream horor, ktorý stavia na gore, lacných trikoch a šok efekte. Postava kritizuje absenciu zaujímavosti, originality, zvratov a pocitu hororu, ktorý nám velikáni žánru darovali a súčasná generácia ju vymenila za niečo bez substancie, čo sa bude dobre predávať. Masked Freaks však odhalia jeden zaujímavý zvrat na konci filmu a nemenovaná postava začne byť pokojnejšia a pochopí, že predsa len je tu nádej. Bratia Cairnesovci, hororoví fanúšikovia vytvorili film, ktorý nie len že skvele funguje ako samostatná hororová jednotka, ale aj ako významná spoveď frustrácie hororových tvorcov- niektoré parodické prvky slasheru a haunted house subžánru sú skvelým spestrením. Palec hore za geniálne masky, kreativitu, zvuk, surovosť, gore a jemnejší zákulisný pohľad do filmového setu hororových filmov. ()

xwerm

Neskutočne predvídateľný horor. Vždy som vedel presne, čo sa stane ďalej. Koniec to nemá prakticky žiadny. Slabé dve hviezdy ()

Vena69

Scare Campaign se podle mého názoru snaží být hororem pro skalní fanoušky tohoto žánru. Bohužel se snaží až moc a ve výsledku je tak tento film totálně zamotanou parodií sám na sebe. Některé dějové zvraty jsou velice zajímavé a první polovina filmu je zábavná, najde se tu slušný gore, slušné herecké výkony a divák očekává i slušné rozuzlení. Druhá polovina filmu se však snaží až příliš, přijdou další a další (a další) zvraty a už to působí fakt nevěrohodně. Když se k tomu pak přidá naprosto cringe skupina Masked Freaks, už je to opravdu příliš daleko za hranou snesitelnosti, a tak je druhá polovina filmu jakousi parodií na tu první. Kdyby se film držel scénáristicky při zemi a snažil se o nějaké napětí anebo kdyby se aspoň snažil diváka vyděsit, bylo by to mnohem lepší. Bohužel děsivé scény a humor mi tady opravdu chybějí. (Námět by úplně v klidu mohl snést oboje.) Ze všeho nejvíc mi ale vadil ten australský přízvuk. Když někdo mluví s tak silným přízvukem jako jedna z vedlejších postav v prvních 5 minutách, nejde to brát vážně. 45 % ()

Martin29

Scare Campaign je reality show ve které se děsí lidé k smrti. Po 5 sérii jim producentka oznámí, že mají konkurenci od jiné show ve které se skutečně zabíjejí lidé zatímco oni to mají hrané. Dá jim taky poslední šanci jinak končí. Takže oni natáčejí další díl v opuštěné nemocnici s nečekaným scénářem. Vše se, ale zkomplikuje příchodem členů té druhé show. V rámci žánru rozhodně jeden z těch lepších slasherů. Vraždy jsou zajímavé (třeba ta s kamerou nebo to rozpůlení obličeje) a celkově to má i nápady. Navíc potěší i masky těch účastníků druhé show,které jsou opravdu strašidelné. Potěšil i závěr s nečekanou pointou. ()

Fibonacci

Twist and shout, presne ako spieva beatles. lahký filmik, dobre sa na to pozeralo. na hororik veľmi v pohodičke prevedenie. smelo do toho. ()