Jediný spôsob, ako uloviť významného klienta a zachrániť firemnú pobočku pre zavretím, je usporiadať veľkolepý vianočný večierok, na ktorý nikdy nezabudnete. Na ktorý NIKDY NIKTO nezabudne! (Forum Film SK)

Pepinec

Když to porovnám s naší vánoční večeří v pizzérce, očekávám o něco menší útratu a o dost rychlejší novoroční úklid. Sranda bych řekl bude ale zhruba stejná. Sice nepočítám s tím, že by někdo přitáhnul soby, sáňky nebo štětky, ale zas nebudeme muset nikoho zfetovat a odrovnat až na ÁRO, aby byla práce i po svátcích. Šéfik totiž nemá ségru. Trailer vypadal našlapaně jako Gábina na startu dnešní stíhačky, jenže se ukázalo, že kromě kanclu byl film vedle jak ta jedle. Ve finále má tahle pařba naprosto reálný výsledek, a sice pěknou kocovinu. ()

Martrix

Uff, hrozně mi odlehlo, když jsem si přečetl komentáře ostatních. Chvíli jsem si totiž myslel, že je se mnou něco špatně. Seděl jsem v kině, zíral na plátno, hlava mi říkala, že co se tam děje je vtipné...ale ne a ne se mi roztáhnout huba ke smíchu. Ostatní v kině se občas zasmáli, ale nejspíš to byl ten samý druh lidí, kteří se smáli i u Krotitelek duchů. Ta paralela je trochu na místě. I tady na komedii zaděláno bylo. Nápad sice žádný, ale vtip se občas mihnul, herci jakž takž....a přesto je to ve výsledku nuda. Možná je to už hloupé moc, nebo je to tou předvidatelností, tím, že se žádný vtip nerodil a nevyvíjel, ale prostě vám byl mrštěn do ksichtu...jako dort v grotesce. To mě neuspokojuje a protože jsem šel na komedii po dlouhé době, utvrzuje mě to v přesvědčení, že když se nepovede komedie, je to daleko větší prů..r, než třeba nepovedené sci-fi. U toho se člověk apoň zasměje. U mizerné komedie...se prostě jen nudíte. Možná tomuto dílku pomůže dabing a tavba na DVD, ale vyhazovat peníze za lístky do kina...to nedoporučuji. PS: pokud máte rádi Aniston, přidejte hvězdu...mě nechává chladným. ()

Alfréda

Dlouhých, předlouhých sto pět minut strávených v kině mi nabídlo pohled na chlupaté mužské hrudníky, kozaté ženské hrudníky, zhruba dvě desítky holých zadnic všech barev obtisknutých na kopírce, nohy Jennifer Aniston v černých punčochách, její vyliftingovaný obličej, super cool a rychlá auta, heroinový sníh, soba pijícího vodu ze záchodové mísy a jeden předvídatelný happyend, kdy ožralý, zrzavý Santa a jeho pomocníčci zachrání Vánoce i potápějící firmu, která prodává nějaké IT kraviny. Humorných momentů se vám dostane, pokud jste nenáročný divák a zasmějete se u fórků na téma orál, plenky nebo kozy. Dávám jednu hvězdu za toho roztomilého, pomateného Inda, který mi přišel snad jako jediný z celé té sestavy vtipný. 15% ()

Zodd

Ještě si pamatuju, jak se tehdy na projekci nejméně polovina hostů smála a potom si to zde nikdo nepřiznal. Ano, je to kinematograficky datovaná konvenční hollywoodská rychlokvaška a i čeští distributoři zas jednou použili klasický marketingový tah, ale tak proč ne? Proč když zdejší elitismus hadr už nemá nějaký pátek žádnou moc, i původní účel webu se ztratil v prehistorických časech, se stále přetvařovat (-> nejstarší komentáře, procenta mi jsou jedno)? No, rád jsem vás všechny poznal, fellow soldiers, ale je čas jít do důchodu a užívat mládí jinde... ()

-OverLord-

Neznalého diváka může český překlad trochu zmást, ale samozřejmě to nemá s trilogií Hangover nic společného. Vlastně jak se to vezme: bordel po párty je tam stejný, ovšem chybí tomu nápaditost a jistá dávka té správné vyšinutosti. A tak je Pařba o Vánocích pouze další průměrná komedie s několika fajn hláškami, scénami a odkazy, na kterou se dobře kouká, ale už se k ní nevrátíte. Udělat dnes opravdu dobrou komedii je oříšek a do roka jich bohužel vychází jen hodně málo. ()

• Na konci natáčení v Atlantě se nábytek a rekvizity z filmu darovaly Nábytkové bance Metro Atlanta, organizaci, která bezplatně rozdává nábytek lidem, kteří se stěhují do stabilního bydlení a kteří byli dosud bez domova nebo byli oběťmi domácího násilí. (BMW12)