Tom Clancy's the Division: Agent Origins

Krátkometrážny / Akčný
USA, 2016, 31 min

V den Černého pátku město New York sužuje zdrcující a zničující pandemie. Všechny základní a běžné služby selhávají jedna po druhé. V průběhu několika týdnů společnost kolabuje a podléhá chaosu. Vláda proto neváhá a povolává speciální jednotku The Division, vysoce kvalifikovanou skupinu agentů vycvičenou pro podobné případy, schopnou operovat nezávisle v případech, že dojde k situaci, kdy všechno selže. V Tom Clancy´s the Division: Agent Origins musí čtveřice novopečených agentů sloužit civilizaci jako poslední linie obrany proti uměle vytvořenému viru, který devastuje New York City. (prochy10)

Romeroo

Zvuková láhůdka, všechny ty výstřely, výbuchy a kuchání nože si člověk užije na maximum. Kamera na špičkové úrovni. Jen mi neseděla ta pizza scénka. Hezká laskomina v plném rozlišení ze zvukem na maximum. ()

Rhod

Na to, že ide o krátkometrážny film, je to celkom na úrovni. Dokáže na ten čas zaujať, ba dokonca aj viac, ako niektoré akčné filmy, ktoré na to majú aj trikrát viac času, a nie vždy sa to podarí. Herci sú všetci neznámi, veľmi veľa toho ani nenahovoria, ale to vôbec nie je problém, efekty sú na výbornej úrovni a čo je najviac dôležité, všetko sa za tú polhodinu stihne odohrať. Nespoznáme síce hlavné postavy, ani príbeh nie je podrobne rozpracovaný, ale to v tomto prípade vôbec nechýba. Myšlienka sa pochopiť dá. Celkom nabité prestrelkami, taktikou a pod. Nájsť si na to polhodinku určite nikomu nezaškodí. ()

DaOtisAwe

Krátkometrážní film, doplňující už tak skvělou hru Tom Clancy's the Division. S atmosférou je na tom filmeček slušně. Pár negativních věcí by se na tom našlo. Člověk, který toho o The Divison moc neví, například nepozná, jestli jsou chlapíci s plamenometama ti dobří nebo ti zlí, neví, jakou mají roli. Kdyby auta byla průstřelná, s klidem dám 5 hvězdiček. ()

Snakefinger

Tak jako nějaká reklama na PC hru asi dobrý, ale jinak přesně jako hry. Bez děje, jenom bezduché honičky a střílečky to fakt není nic pro mě. Hodnotit to podle mě v podstatě ani nelze. ()

CHYREN

Tak jo. Líbilo se, ale umím si představit lepší filmeček. Ta hra je naprosto skvělá a s update 1.5 prodlužuje zážitek o jednou tolik času. Je tam mnoho věcí, které by si zasloužily celovečerní film. Plnohodnotný, ale jo. Dobrý pokus. :) ()

gizi odpad!

V ultra HD rozlišení pěkný obraz, ale některé scény jsou jaksi v mlze. Jinak je to totální odpad, škoda slov. ()

hujerita

Za tú pol hodinku je to super. Šlape to ako to má, akcia je super a na to že je to For Fan celkovo na úrovni. Takto našlapané neviem či by to dokázalo zaujať na celovečerák, ale fakt že je to krátke len tomu pridáva na kvalite vo všetkých smeroch. ()

Tomiss13

Kdybych nehrál hru, bylo by to za 3*. Jenže já ji hrál, takže takovéhle intro vítám s otevřenou naručí, ve které držím tu čtvrtou hvězdu navíc. Má to úroveň, je to pěkně propojené, akce na konci je špičková, vidíme zde počátky pandemie, seznamujeme se s dvěma druhy nepřátel (obyčejní hajzlíci a čističi), poznáváme technologii... Snad jediný rozpor zde je, že poslední "boss" s lehkým kulometem ustupuje, místo aby naháněl celou čtveřici přes dva bloky tak, aby se každý hráč The Division mohl nostalgicky a chápavě pousmát. ___ 80% ()

Tunator

Jsem hráčem The Division a tudíž i velký fanda herní předlohy, ale toto je takové naivní, nic moc herecké výkony, rádoby vtipné a je z toho vidět ne moc velký rozpočet. Jako intro ke hře asi dobrý... ()

Exever

Kedze tuto hru hravam, filmik som si musel pozriet :) Film ma zaujal, presne ked som tu hru hral (pribeh) tak som si hovoril ze namet na film by to nebolo vobec zle. Aj tento snimok je dobry, malo to atmosferu ale myslim ze do toho mohli dat este kusok viac. ()