Jukyeojaneun yeoja

• Južná Kórea 죽여주는 여자 (viac)

So-young (Yeo-jeong Yoon) je v důchodu, ale aby se uživila, pracuje jako prostitutka, tzv. Bacchusová dáma. Její klientelu tvoří přibližně stejně staří muži. Jednoho dne ji jeden z jejích dřívějších pravidelných zákazníků požádá, aby mu splnila nezvyklé přání. (LangiJ)

sochoking

Mal som verziu s výbornými titulkami, ktoré mali kvalitný efekt na film, že som takmer pri scénkach, keď sa staré kurvy hádajú, plakal od smiechu. Avšak vo filme mi chýbala výrazne zapamätovateľná scénka, kvoli ktorej by som šiel s hodnotením vyššie. Hoci hlavné postavy boli so svojimi osudmi celkom zaujímavé figúrky. Hovorím, na film sa mi dobre pozeralo, ale pochybujem, že si zajtra naň spomeniem. 60% ()

LangiJ

Tenhle film asi nebude pro každého. Babča v důchodu, aby se uživila, dělá prostitutku a obšťastňuje stejně staré dědoušky. Palec nahoru pro Youn Yuh-jung, že některé scény teda natočila. Jinak mě to ale moc nezaujalo. Když se její postava na začátku ujme malého filipínského chlapečka na útěku, říkala jsem si, že film bude o jejich vztahu, ale směr, který to nabralo, mě moc nebavil. Dějová linka kolem klučíka a ostatních obyvatel domu, kde žijí, se sice prolíná až do konce filmu a i se mi líbilo, kam se ubírala a jak to skončilo, zbytek už byl bohužel slabší, takže nakonec 2,5* A ještě malý detail, kterého jsem si všimla, až když jsem se po zkouknutí dívala na jména herců. Yoon Kye-sang... Nemohla jsem uvěřit, že ten milý chlápek od vedle je stejný herec, který v The Outlaws ztvárnil vyšinutýho zabijáka. Vůbec jsem ho nepoznala. ()