Co kdybyste na změnu absolutně všeho měli jen jeden den? Samantha Kingston (Zoey Deutch) má vše, super kamarády, úžasného přítele a zdánlivě dokonalou budoucnost. Najednou se ale vše změní. V důsledku jedné osudové noci mizí  budoucnost Sam v nedohlednu. Odsouzena prožívat stále dokola jeden a ten samý den, začne si klást otázky, jak perfektní její život ve skutečnosti byl. Kromě odkrývání pozadí tajemně přetrženého života musí zároveň odkrýt tajemství, která ukrývají její nejbližší. Cílem Sam se tak stává odhalit, jak je možné během jednoho dne změnit zdánlivě pevně nastavenou budoucnost. A to nejen tu vlastní, nýbrž i svého okolí. Předtím, než její čas nadobro vyprší. (XXXXXXXX)

DyingAngel

Knižka bola oveľa lepšia (aké prekvapivé...), no aj kvôli tomu som čakala od filmu viac... A neviem, či sa mi to len zdalo (ale zrejme nie), avšak hlavná idea filmu sa diametrálne líšila od pôvodnej predlohy. ()

Keywee

Mám časové smyčky ráda, mám (podle nálady) ráda i nějaké to teen drama a mam vlastně ráda i Zoey. Bylo to dobře zpracované, s koukatelným obsazením, příliš se to nevleklo a vyhnuli jsme se i očekávanému happy endu. Během dne se se mnou vlekla trochu hořká pachuť z konce filmu a taky drobná obava o vlastní zítřky. A myslím, že přesně ten efekt to mělo mít. Znovu si to asi nepustím, ale 4* tomu dám s klidným svědomím. ()

tragikomik

Ano, všichni jsme dokonalí, jen někteří potřebují více dní, aby na to přišli. Na hromnice o den více v teenage kabátku má cool image, ale doporučuji na to koukat se samo-doplňující se skleničkou dobrého vína, která přijde s každým Samathiním novým dnem, abyste omezily pohnutky domýšlet nad logikou věcí, a podobnými hnidopišskými nesmysly. ()

GeorginaAnne

Zoey Deutch je tu opět úžasná, i když se jedná o teen film. Ostatní herečky jsou také velmi sympatické, takže výběr herců rozhodně neurazí. Co se týká obsahu tak nápad časové smyčky je fajn, je hezké sledovat jak se hlavní postava Sam postupně mění a uvědomuje si co je důležité... než její čas vyprší. Celkově se mi film líbí ale jelikož nejsem teenager tak je to pro mě spíš oddechový film u kterého moc nemusím přemýšlet a jen čekám co se stane "zítra" aniž by mě to strhlo jako lavina. Mít tak o 6 let méně, myslím, že by mě to strhlo a stalo by se to součástí mé sbírky "klasiky", kterou musím vidět znovu a znovu. Ale i tak rozhodně doporučuji, už jen kvůli Zoey :-) ()

splaty

Nenápadný film o tom, jak můžeme mrhat časem, který nám zde byl vyměřen. O tom, že jde žít dobře, anebo špatně. O tom, že není pozdě na to, být milejší k blízkým a být šťastnější. O tom, co je důležité pro mě, ne pro toho vedle mě, pro moji rodinu a kamarády, či pro společnost. O tom, že svůj život máme v rukou jen my sami. ()

Sejkorka

Další zpracování časové smyčky (Na Hromnice o den více , Princezna zakletá v čase.) Tady jí hlavní hrdinka Sam ( Zoey Deutch, ) využívá den po dni k nápravě svých dřívějších prohřešků k rodičům, sestře, spolužákovi, který ji miluje od dětství, sociopatické spolužačce, která spáchá sebevraždu. Přehodnotí i svůj vztah k nejlepší kamarádce i frajerovi, o kterém si myslí že ho/a on ji miluje. No a nakonec člověk neví, jestli se zabila doopravdy, nebo jen ukončila tu smyčku. Divák má nejspíš volbu. Pravdou je, že jsem koukal jen a jen kvůli pohledné Zoey a jediná další známá herečka je její matka - Jennifer Beals, - kterou znám ze Čtyř pokojů a Průšvihu. ()