Ve městě Blaviken přivítají Geralta nepřátelští obyvatelé a mazaný mág. Království Nilfgaard se rozhodne dobýt Cintru a Ciri vidí, jak se její svět začíná hroutit. (Netflix)

Michalski

Konečně jsme se dočkali. Geralt je trochu při těle a někdo mu vyměnil medailon. Cahirovi zase helmici. Stregobora a Myšilova si pan Sapkowski asi možná také popsal v povídkách trochu jinak. Děj se odehrává jen "napůl" podle předlohy, něčeho je více, něčeho méně. Jinak ale zdařilý začátek. Snad se to více rozjede. ()

Ondris96

Knihu jsem teda nečetl a na fantasy moc nejsem ale tenhle díl byl celkem v pohodě, nicméně závěrečný souboj zaklínače mě zvedl z gauče. Myslím že Cavil má na tuhle roly skvělou mimiku. Určitě mrknu na další díly. ()

doom.cz

Ježíšmarjá, co to je za bordel? Výprava fajn, ale ta dějová linka je jakási divná. Snaží se autoři o dvě časové linie a přeskoky mezi nimi? Kde je Ježek a Pavetta? Proč jedna část popisuje Geraltovy začátky a druhá pád Cintry? A proč je Ciri tak stará? Otázky, samé otázky. Znalost knížek bohužel dost brání vychutnat si netflusí počin. Sorry, borci, takhle ne. A Geralt představovaný Cavillem? Ne, to mi nesedí. ()