Dospívající kluk zjistí, že je Ajin, ale uteče dřív, než na něm úřady začnou experimentovat. Další Ajinové plánují, jak se bránit, a on si musí vybrat stranu. (Netflix)

Recenzie používateľa Mkqp k tomuto seriálu (2)

Adžin (2016)

A mě se to líbilo. Příběh je zajímavý, přičemž ubíhá celkem svižně, postavy zaujmou a jejich chování je poměrně reálné. Nějaké mouchy to má, ale i přes ně jsem se dost bavil. Když budu brát Ajin jako oddechovku, tak je to super záležitost. I animace se dala přežít. Je však pravda, že občas pohyby vypadaly vážně otřesně. ()

Season 2 (2016) (S02)

Když člověk opomene tu stále dokola omílanou animaci a smíří se s ní, dostane hodně kvalitně zpracovaná pravděpodobná jednání politiků a různých složek, které by mohly nastat, kdyby se něco podobného opravdu dělo. Sice se jedná o osekanou verzi těchto jednání, nicméně na svou nereálnost příběhu dost fungující. Výborně je taky zpracovaná taktika přestřelek, pěstních soubojů a různých drobností, které z Adžina určitě nedělají průměrné Anime. Samozřejmě o dokonalosti by se dalo polemizovat, jelikož ne vše funguje výborně, jenže kvalitativně převažují věci lepší. Nemůžu si pomoct, ale mě to hodně baví. Navíc jsem dokonce na chvilku uvažoval, že tam tu pátou jebnu xD. Nejvíc mě mrzí neuzavření příběhu a další zbytečné natahování děje.. ()