Skryté zlo

• Česko Skryté zlo (viac)

Keď sa partia vysokoškolákov nasťahuje do starého domu ďaleko od internátov, ani jeden z nich netuší, že sa v ňom skrýva záhadná bytosť, ktorá nepochádza z nášho sveta. Príde si po každého, kto vysloví jeho meno alebo si naňho len spomenie. Traja kamaráti sa musia pokúsiť zachrániť jeden druhého a zároveň nikomu neprezradiť toto strašné tajomstvo, aby ostatných uchránili od smrteľnej hrozby, ktorá prichádza z temnoty. (Forum Film SK)

Tirkus odpad!

Samotnej Čau Čau Muž vypadá docela dobře, ale na obrazovce je 2 minuty a zbytek filmu je naprostá kravina se špatnými hereckými výkony. ()

Shanen29

Kroutil jsem hlavou nad tímto slepencem ,doufám že rok 2017 bude pro nás milovníky hororů kvalitnější a že čas teprve přijde a bude v originálním balení. ()

elimS

75% - komentář 20ti slovy: Jasně, není to extra nějaký zázrak, ale hned úvodní scéna mě nabudila a pokračování bylo v mrazivém duchu se solidní atmosferou! ()

Miagy

Trochu nevídaný, amatérsky scenár, kde postavy mnohokrát nevedeli kam skočiť´, ale celé to akosi fungovalo a ja som sa napokon bavil a o to predsa ide... ()

Fungore

Tohle si až tak nízké hodnocení nezaslouží. Existuje ranec o dost horších hororů, které mají hodnocení třeba i kolem 60%. Tenhle horor není zrovna 2x originální, herecké výkony nejsou nejpřesvědčivější..ale je to zpracované příjemně, vtáhlo mě to do děje a po celou délku mě to bavilo. A protože jsem na o koukal ve dvě ráno, tak jsem občas pocítil i náznaky strachu, takže účel splnilo. Radím tedy.. neřiďte se hodnocením. Dejte tomu šanci a posuďte sami. Já se příjemně bavil. ()

mark9th odpad!

Vysvetlím moje hodotnenie. Úvodná scéna vo vás vzbudí dojem, že sa možno bude jednať o malé tohtoročné prekvapenie. Ďalších 15 minút je typickou šablónou pre duchariny tohto typu. No a potom sa vlastne nič, naozaj nič svetoborné nedeje. Všetky ''podstatné'' okamihy a ľakačky sa vyčerpali pre trailer, čo by sa ešte dalo odpustiť ak by tvorcovia ponúkli divákovi aspoň nejaký príbeh, stačilo by trocha zápletky, ale nie, tu sa ničoho takého nedočkáte. Najsilnejšia ''zbraň'' príbehu a tzv. Bye-Bye Mana je vlastne len nehorázna vykrádačka z ''Nightmare on Elm Street'' a ešte k tomu aj škaredo interpretovaná. Dej nemá žiadne pozadie, nestavia na ničom, čo by vás prinútilo naozaj sa báť. Masky, pardon maska (toho zombiepsa, ktorý zaspal dobu v CGI 90-tých rokoch nepočítam), je nehorázne stupídna a fádna. Scenár? Grindhouse béčkové horory majú lepší scenár než táto paródia. V podstate ide len o umelo vytvorenú návnadu na dnešnú mládež vyrastajúcu na hororoch tohto typu: Conjuring, Insidious, Sinister Ouija. Zatiaľ však, čo tieto tituly dokážu ponúknuť kvalitu, toto dielo vyslovene okráda takto orientovaných divákov. Dokonca a čo je dosť ironické, Bye-Bye Man ani nezasieva zrnko zápletky a histórie do svojho príbehu, ani nepredstiera, že by mohol byť nedajbože sequel ( k typicky ''klišé'' hororovému koncu sa radšej nevyjadrujem), čím len tvorcovia potvrdzujú, že sami vedia o ''veľkosti'' braku aký vytvorili. Hodnotenie teda ako ste si zaiste už všimli, vypovedá nielen o veľmi slabej hodnote filmu v žánri horor, ale aj o mojej frustrácií z podobných projektov. Takže, čo stále omieľali tie ''úžasné'' postavy? Don't say it, don't think it? Well, I must say....Fuck you Bye-Bye Man. ()

intro

The Bye Bye Man si rozhodně zaslouží lepší hodnocení. Po dlouhé době tu totiž máme doopravdy horor, a ne jen něco co si na to hraje a má to v popisku. Film má i tu správně hnusnou atmosféru. Já doporučuji. ()

Pitryx

Bububu man. Tak se nám objevil nový strašák na scéně. Dějově stejné jako velká většina duchařin. Někdo má vidiny, ale má je jen občas, aby jich nebylo moc. Maskéři by se nám unavili. Do toho probíhá pátrání, proč, jak, co kdysi, a ještě tamto k tomu. To je celé, a všechno všecičko. Jen to pátrání je o jiných věcech, než v jiných snímcích. Nečekejte vůbec nic nového, vůbec nic překvapivého, a nebudete zklamáni. Klidně to mohlo být o dvacet minut kratší. ()

XXXXXXXX

Ani hororové ikony už dneska nemají na růžích ustláno. Střihoruký Edward a Freedy Kruger se setkaj maximálně jednou ročně na nehtové kosmetice, Babaďjůk s Kokinmanem na sebe můžou nepravděpodobně narazit na společné výstavě surrealistických obrazů a knížek pro ty nejmenší, no a na chudáka Čaučaumena zbyla akorát to měsíčková Krvavá Mařena. Jenže protože se s ženskou, která má své dny, jen tak lehce nedomluvíte, (Čusmuž by mohl vyprávět), snaží se chudák, udělat si kamarády trochu někde jinde. Jde to ale docela blbě, když mu to pořád nějakej americkej jouda komplikuje tím, že všem osloveným respondentům, nejdříve ukáže, zač je toho Smith & Wesson. Neoriginální scénárista Šrek, by si ale do příště onu slabou dějovou linku, měl nejen celou předříkat nahlas, ale nejspíš by bylo dobré, kdyby ty houbičkoidní halucinace nejdříve svěřil i papíru! Alespoň by bylo hned jasné, že s něčím takovým si maximálně může tak na WC vytřít čokootvor a nepouštět výkaly tohoto ražení do světa! ()

adakraj

Bye Bye Man je velice zajímavá postava, která bohužel ve filmu nedostala moc prostoru a nemohli jsme se dozvědět více o této postavě. Nedozvěděli jsme se zhola nic, proč se nesmí myslet na Bye Bye Mana a proč manipuluje se svými oběťmi ani za jakým účelem figuruje postava ve filmu. Škoda zdá se mi to trošku nedodělaný, ale i přesto mě to bavilo. ()

selekce

Nemysli na to, neříkej to, nemysli na to, neříkej to, nemysli na to, neříkej to, nemysli na to, neříkej to, nemysli na to, neříkej to, nemysli na to, neříkej to..... :D ()

inuisibilis

Podle mého názoru se nebude jednat o tak záživný kousek, jako V zajetí démonů 2 či jiného mistrovského díla, ale k zahození to také nebude. Čekal jsem i na lépe propagované filmy, které skončily průšvihem. Takže tohle si podle toho, co jsem slyšel a viděl zaslouží ty *** hvězdičky minimálně. Ale jak se říká 100 lidí, 100 chutí. No, uvidíme jak moc se mýlím. ()

HellFireFery

V tomto hororu jsou snad veškerá klišé, které si můžete představit. Herecké výkony také za moc nestojí. Scénář je předvídatelný asi jako ranní svit slunce zítřejšího rána. ...přesto jsem byl poměrně nadšený a celkem jsem se bavil. Nevím, zda se na to podívám ještě jednou, ale vážně jsem to dle zdejších recenzí představoval horší. ()

Cechyno4 odpad!

Trailer vypadá skvěle, ale film je naprosto o ničem. Více jak hodina a půl neuvěřitelné nudy. Pátrání a tlachání o ničem. ()

blondboss

Potenciál veľký, režijne zvrzané. Tvorcovia prišli skutočne so zaujímavým námetom, ktorý by mohol vniesť nové prvky na súčasnú hororovú scénu. Avšak ako sa dej rozvíjal, tak pribúdalo množstvo doslova hlúpostí, ktoré keby Title lepšie uchopil, mohol z toho vyčarovať slušný atmosferický snímok. Takto je to len akási novodobá odroda Fredyho Kruegera a jeho Nočnej mory z Elm Street. 50 % ()