Hana s Klárou dostávají zprávu o údajném místě pobytu Míši. Hana poté odjíždí do výchovného ústavu, aby se pokusila získat od Filipa jakékoli použitelné informace, které by mohly vést k nalezení její dcery. Rajner následně kontaktuje Hanu, že policie nalezla v dole Turkowo stopu... (Česká televize)

Anianna

Sociální linka dodává krimi další rozměr. Krajina zjizvená důlní činností hraje dost podstatnou roli, protože podtrhuje atmosféru seriálu a nastavuje otázky, jak moc utváří obyvatele, kteří tam žijí. Záběr na velkorýpadlo byl působivý. V podobném kraji jsem vyrostla, znám ty stroje, pamatuju se i na tu škálu lidí, kteří to uhlí dobývali. Alice Nellis se oproti Zachariášovi nedrží jen základní dějové linky, věnuje se celé řadě vedlejších  postav, a vytváří tak prostor pro hafo podezřelých. Výjimečné herecké výkony nejen v hlavních rolích. ()

Sa.sa

Ať žije perník, ale ne ten z Pardubic 😅😅😅 Jinak nákup v lékárně v Polsku je klasika, stejně jako pašování k nám... No tak paráda plno věcí na 1 epizodu, ale co se týká Míši nic nového 😉😉😉 ()

daetoxx

Vlas v polívce? NPK v pervitinu? Míšiny klíče v těžařském dole? Tenhle díl je především o „něčem, co tam nepatří“. Není na škodu zůstat pozorný, protože cejtim, že se blíží nějakej zvrat. Jinak Češi zase vtipný a Zuzana Stivínová s Eliškou Křenkovou tvoří celkem bezkonkurenčně ústřední sexy duo, na které se velmi dobře kouká. PS: Nenašla. ()

SCHMEYD

No, konečně se seriál rozjíždí, ale i tak stále slabota. Mafiáni-pasáci vypadají vtipně. Z nich má jít strach, respekt? Ten plešatý ke všemu šilhá... To nebyl nikdo jiný na výběr, nebo se obsazení dělalo podle známosti? ()