Ohnivé kura

• Česko Ohnivý kuře (viac)
Česko, (2016–2018), 190 h 3 min (Minutáž: 15–63 min)

Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Petr Štěpánek, Josef Polášek, Simona Babčáková, Michal Suchánek, Lenka Krobotová, Linda Rybová (viac)

Ohnivý kuře je seriál z gastronomického prostředí. Dvojice kamarádů – kuchaři Mike (Jakub Prachař) a Burák (Jan Dolanský) – se vydává do městečka Janovy Lázně, aby tu provozovala zděděnou hospodu. Táhne s sebou zátěž pobytu ve vězení a nařízený dohled probačního pracovníka. Na místě zjistí, že strýcova hospoda je ruina, v níž se rozhodně nedá vařit ani točit pivo. Navíc je tu hned přivítá konkurence. Nóbl hotel Grand, který chce pro sebe a svého syna získat snacha majitele, lidová hospoda U Slepičků, již vede praktická Manka s nepraktickým bratrem, a večerka asijského obchodníka a jeho krásné dcery. Zavedenou klientelu už má i cukrárna paličaté Kláry a její kamarádky. Aby Mike s Burákem mohli otevřít svou vlastní restauraci, musí nejdřív vydělat peníze. Jenže oni se kvůli své naivitě a neopatrnosti dostávají spíš do dluhů. V tu chvíli poznají, komu mohou věřit a kdo je pro ně skutečný nepřítel. (TV Prima)

Recenzie používateľa Luk Skywalker k tomuto seriálu (84)

Nabídka, která se neodmítá (2016) (S02E03)

Že se Renáta nechá a nepoužije nějaké "mafiánské" praktiky, když je taková intrikánka. ()

Prázdninová nálada (2016) (S02E04)

Zábavný díl i s nějakým tím rodinným "dramatem". ()

Divadelní představení (2016) (S02E05)

Kluci v dobré obrátí i špatné podnikatelské rozhodnutí, podvodník mizí z místa činu a v hotelu se dál intrikuje čili třemi slovy - jede se dál. ()

Rodinné hodnoty (2016) (S02E06)

Málo mé oblíbené role Lia. Poslední několik dílů je spíše vaznějších, ale i tak je zde pár situací či dialogů k pousmání. ()

Únos (2016) (S02E07)

Halina v hostující roli pobavila, jinak se řeší financování exekuce, to že když má podnik duši, tak je lepší než luxus a vítěství, ze kterého má radost jen bezcharakterní zmrd. ()

Velká intrika (2016) (S02E08)

Štamgasti za svou hospodu udělají i nějakou tu nelegální činnost, to se mi líbí, tak to má být. Ale nebyli jediný, kdo se uchýlil k nekalým praktikám... Rozhodně díl pobavil. ()

Exit, Exil, Exodus (2016) (S02E09)

Opravdu může Hygiena ihned uzavřít hospodu bez hotových rozborů jen na základě nepřímých důkazů? To se mi nezdá. Jinak drama v hotelu s rozuzlením a vtipnou scénou s "trampovým" Poláškem, to nemělo chybu. ()

Je čas skončit (2016) (S02E10)

Velmi vážný díl, ale vzhledem k vývoji se to dalo čekat. ()

Všechno je jinak (2016) (S02E12)

Tak se zdá, že Macátko přišel o svůj job... ()

Omyl, otec spokojenosti (2016) (S02E13)

Na Primě umí každý přinejmenším dobře vařit, takže Vacátko je kuchař, většina žen se chce vdávat, Malvína bude celebrita a starý Trébl se pěkně mstí (to je nejlepší z tohoto dílu). ()

Lež má krátké nohy (2016) (S02E14)

Opět dramatičtější díl a skoro vše dobře skončí. Didi v závěru dílu, to byl teda výraz (Mám tě v p*či). ()

Kohoutí zápasy (2016) (S02E15)

"Magorský" trenér Aleš a jeho "sektářská" parta bavili. Didi zacvičila s celou rodinou, takže jsem se škodolibě bavil i zde. Renáta je krotčejší, ale i tak vytahuje drápky. Jsem zvědav, které z přibývajících postav se usadí na trvalo. ()

Hříchy minulosti (2016) (S02E16)

Tenhle díl mě sice více pobavil - chlastat se musí umět, ale kruťácká Didi je fuč - holka je udělaná z koně, vcelku reálné. ()

Nové perspektivy (2016) (S02E17)

Noční příprava vejce se vyplatila. Co ten Dražan chce s Renatou všechno dělat?! A tak jsem si uvědomil, že postava baba Mašlíkové, zde už dlouho nebyla. ()

Pokusy a omyly (2016) (S02E18)

Tak sex potmě, to se nedivím :-D. ()

Sex, láska a krutosti (2016) (S02E19)

Dopadlo to dle očekávání, vypadnutí ze soutěže se nekoná. Nevěra je prozrazena, ale zamluvena, takže se jede dál. ()

Nečekaná přiznání (2016) (S02E20)

Zpět do hospody a návrat Anny i postav, které zde chvíli nebyly k vidění. ()

Nové auto (2016) (S02E21)

Chlap začne cvičit a hned je podle ženských milenku. Dále netřeba komentář, děj jede ve vztazích dále. ()

Rozchod (2016) (S02E25)

Tento díl má vtip i drama. Kluci mají to drama, profesionálka to jaksi nezvládla, takže asi už bude z nasranosti jenom hrát a Jardovy pivní lázně měli ten vtip. ()

Malá vítězství (2016) (S02E26)

Až na to, že to už skoro není vůbec vtipné a dost vztahové to jde. ()