Chinaski: Když Chinaski, tak naživo

(koncert)
všetky plagáty

Jara.Cimrman.jr

Chinaski jsem nedávno viděl i slyšel naživo a musím se přiznat, že to mělo solidní náboj. Prostě to bylo o dost svižnější než tento koncert, který je na můj vkus lehce utahaný. Na druhou stranu mne celkem potěšily dva unplugged přídavky na náhradním pódiu a hlavně jsem rád, že se v repertoáru opětovně zabydlely Punčocháče, protože mne jako pamětníka potěší každá vzpomínka na mnohem dynamičtější minulost zvanou St. Hadry. ()

GASTON73

Seznam skladeb a autoři DVD 1. Shake it (Ondřej Škoch/Pavel Grohman) 2. Basama fousama (František Táborský/Pavel Grohman) 3. Vedoucí (Štěpán Škoch/Štěpán Škoch) 4. Zadarmo (František Táborský/Pavel Grohman) 5. Vakuum (František Táborský/Michal Malátný, Pavel Grohman) 6. Tichý nájemník (Michal Malátný/Michal Malátný) 7. Strojvůdce (Michal Malátný/Michal Malátný) 8. Vrchlabí (Karel Heřman/Michal Malátný) 9. Dlouhej kouř (Michal Malátný/František Táborský) 10. Baletka (Ondřej Škoch/Pavel Grohman) 11. Drobná paralela (Michal Malátný/František Táborský) 12. Láska a jiná násilí (Ondřej Škoch/Tomáš Roreček) 13. Slovní pyrotechnika (Adam Stivín, Ondřej Škoch/František Táborský) 14. 1970 (František Táborský/Pavel Grohman) 15. Punčocháče (Michal Malátný/Pavel Grohman) 16. 1. Signální (Michal Malátný/František Táborský) 17. Zrcátko (Alexander Kricner, Petr Kužvart/Pavel Grohman) 18. Sonet 147 (Karel Heřman, Michal Malátný/M. Hilsky) 19. Vinárna u Valdštejna (Michal Malátný/Michal Malátný) BRATISLAVSKÉ BONUSY 20. Klára (František Táborský/Michal Malátný, Pavel Grohman) 21. Zadarmo (František Táborský/Pavel Grohman) 22. Tabáček (František Táborský/Pavel Grohman) VIDEOKLIP Basama Fousama (František Táborský/Pavel Grohman) (Universal Music s.r.o..2008) ()