Dark Matter - Season 2

(séria)
Sci-Fi / Mysteriózny / Thriller
USA, 2016, 9 h 19 min (Minutáž: 43 min)

Predloha:

Joseph Mallozzi (komiks), Paul Mullie (komiks)

Kamera:

Craig Wright

Melissa O'Neil, Anthony Lemke, Alex Mallari Jr., Jodelle Ferland, Roger Cross, Zoie Palmer, Melanie Liburd, Shaun Sipos, Mike Dopud, Ellen Wong (viac)

Heywood

Každý seriál trpí "nekonečností", okoukaností postav a rozmělňováním nápadů. A čím méně těchto chyb udělá, čím více překvapení nachystá a čím rychlejší je střih, tím více chytne a bere lepší hodnocení. Hvězda navíc za Anthonyho Lemkeho, kterému filmy moc nejdou, ale tady v rámci seriálových možností září. ()

MartinezZ

Stále jde o jednoduché koukání, ale bylo to odpočinkové a nenáročné, tak proč ne. Jenže autorům ke konci ruplo v bedně a zhlédli se v Games of Thrones a konec druhé série tak už nedával smysl, byl na hlavu postavený a prostě se do seriálu nehodil. Měním na ** a vzdávám to. Aneb jak SyFy neví, co chce - koukatelný nenáročný sci.fi seriál nebo srágoru na zrušení. ()

Blazkowicz

Po necelém roce pokračuju druhou sérií. Sice jsem si vůbec nic nepamatoval, ale nakonec to nevadilo. Každý díl má na začátku krátké opáčko, takže to bodlo. Jinak se nic nezměnilo, možná přibylo o malinko víc exteriérových záběrů. Efekt samozřejmě nulový. Když nejsou peníze, tak nejsou peníze. Každopádně mě to bavilo mnohem víc, protože jsem věděl do čeho jdu a navíc dějově to má spád, pořád se něco děje. 4-* ()