Grace a Frankie

• USA Grace and Frankie
USA, (2015–2022), 46 h 11 min (Minutáž: 25–35 min)

Jane Fonda, Lily Tomlin, Sam Waterston, Martin Sheen, Brooklyn Decker, Ethan Embry, June Diane Raphael, Baron Vaughn, Craig T. Nelson, Geoff Stults (viac)

Kamarádky nejsou, ale když jim manželé utečou jeden s druhým, slušňačka Grace a excentrická Frankie si v příběhu nominovaném na Emmy k sobě cestu najdou. (Netflix)

Recenzie používateľa hansel97 k tomuto seriálu (3)

Série 2 (2016) (S02)

Za mě je série slabší, už jsem se méně bavil. Asi kvůli tomu, že tu už chybí originální dějová linie manželů podvádějících spolu manželky a celých 13 epizod jen sledujeme následky Solovy nevěry. Je to škoda, protože herci jsou zábavní, ale scénář mi v druhé sérii přišel slabší. ()

Série 3 (2017) (S03)

V 3. sérii Grace and Frankie chytili dech, který mi chyběl v té druhé. Je tu výrazný posun od původních dějových linek, které v 2. sérii ještě odeznívaly a větší prostor mají i vedlejší postavy dětí. Působí to opravdu svěže a co se týče vtipů tahle série možná i vede. ()

Série 4 (2018) (S04)

Čtvrtá série funguje jako jasná definice výrazu "comedic gold." Scénář se cíleně soustředí na své silné stránky spočívající ve vytříbených postavách v podání Fondy a Tomlin, které házejí více hlášek a gagů než kdy dříve a naprostá většina z nich sedá! Zároveň jasná funkčnost v dramatických částech, kdy seriál opravdu pojednává o problémech stáří a dějově nás opět posouvá k nevyhnutelnému konci.(nejlepší epizoda - The Home) ()