Kvôli ctižiadostivosti svojej matky sa musela Claire ako dieťa neustále zúčastnovať nezmyselných súťaží krásy. Prísna výchova viedla k tomu, že dievča nemalo žiadnych kamarátov a jedinou útechou bola pre ňu imaginárna kamarátka Bethany. Po rokoch sa Claire rozhodne so svojim manželom vrátiť do rodného domu. Už po chvíli sa však začnú desivé udalosti, ktoré jej vrátia traumy z detstva. (Marceloo)

stephenking

Docela dobrej příběh ještě ho dobře zpracovat a neobsadit do hlavních rolích herecká polena jako Stefanie Estes. Některé scény byly spíše nechutné, ale tento horror jestli se tomu vůbec tak dá říct rozhodně není strašidelný. A jako třeba mrtvolu udělali tak, že vypadala spíše jako loutka asi byl na film opravdu malý rozpočet. Jestli si chcete pustit horror tak si tohle rozhodně nepouštějte. ()

LIVINGDEAD odpad!

Další horror o zamindrákované krávě. Když už tedy v minulosti vyhrávala soutěže krásy, tak mohli vybrat hezkou amatérskou herečku a né takovou kobylu. A bohužel tuto sračku nezachránila ani hvězdná troska Shannen Doherty. Nejvíc mne pobavila scéna, kdy manžel třepe s Claire a ptá se ji, který je rok? A ona odpoví:"2016". Následně se dostaneme do nemocnice, kde jsou počítače a snad i software z roku 1995. Zřejmě byl malý rozpočet k natočení filmu a tak tam nastrkali vyřazené počítače.. Ve zkratce, kdyby Claire chodila do práce, jako každý normální člověk, tak by neměla na píčoviny čas! ()

Marceloo

Kvôli ctižiadostivosti svojej matky sa musela Claire ako dieťa neustále účastniť nezmyselných súťaží krásy. Kvôli prísnej matke nemala žiadnych kamarátov a jedinou útechou bola pre ňu imaginárna kamarátka Bethany. Po rokoch sa rozhodne so svojím manželom vrátiť do domu, v ktorom vyrástla. Už po chvíli však začnú desivé udalosti, ktoré obnovia jej traumy z detstva. - Vždy, keď sa u nejakého hororu objaví meno môjho najmenej oblúbeného hororového herca Zacka Warda, očakávam automaticky horor, ktorý skončí v čiernej farbe. Bethany však nie je úplne najhorším projektom a aj keď tu vela vecí nefunguje a nepôsobí tak ako má, je to pozeratelný horor, ktorý by bol podla mňa vhodný do TV pre nenáročných divákov počas nočných hodín. Herecké výkony sú rovnako ako strašenie slabé, ale všetko zachraňuje dlhý, intenzívny a vydarený záver. V závere sa objaví aj perfektne vyzerajúca Felissa Rose, u ktorej ma vždy, keď ju v nejakom horore vidím, nesmierne zamrzí to, že sa po detskom úspechu v Sleepaway Camp nedostala ďalej a objavuje sa len v niekolkosekundových úlohách v takýchto poloamatérskych hororoch. + herec z Dark House, Don't Blink, Horrified a Restoration + herečka z Sleepaway Camp, Camp Dread a Zombie Killers: Elephant's Graveyard + herec z Restoration + herec z The Burning Dead + herečka z Strange Blood a Restoration ()

Morholt

Scénáristicky se pochopitelně o žádný zázrak nejedná.Vlastně jde jen o další z mnoha ženských, která po návratu do rodného domu začne chytat hysterák a zároveň musí svoje nedůvěřivé a tupé okolí přesvědčit, že se fakt něco děje.Nicméně sem tam se dá mluvit o atmosféře, ty halušky, která hlavní hrdinku provnásledovaly, také nebyly úplně zlé a ani Stefanie Estes nebyla úplně marná. Se strašidlem to bylo horší, protože se moc neobjevovalo a když konečně vykouklo, tak mi došlo proč. Suma sumárum nekonflktní průměrné strašení. 50% ()

kaylin

„Bethany“ je takovým standardem ve svém žánru, tedy v podstatě psychologický horor. Standardem ve smyslu dějového. Pokud se ostatních prvků týká, je to spíše podprůměrné, a to od hereckých výkonů, které jsou prostě moc suchopárné, až po atmosféru, která je spíše než atmosférou stupňujícího se šílenství, prostě jen atmosférou podivné bizarnosti, která jako kdyby byla lehce vykořeněna mimo realitu. ()