Mia (K. Melíšková) už dávno není slavná televizní rosnička, jak se domnívá. Sochařka Ema (P. Tomicová) má sice přemíru inspirace pro své umění, ale nikoho, kdy by jej od ní kupoval. Obě padesátky žijí v domě nerudného majitele Standy (V. Kopta), s jehož veksláckou sebestředností a šovinismem vedou každodenní boj. Stejně tak jako jediný zaměstnanec Standovy nové kavárny, kterému nikdo neřekne jinak než Kavárník (M. Holý). Na druhé straně Anča (A. Mihulová) je perfektní manželka. Má perfektní dům, v něm perfektní kuchyni, ve které peče perfektní buchty pro svého perfektního manžela Bohouše (I. Bareš). Všechno klape do momentu, kdy si Bohouš zapomene doma mobil a Anča se ho s ním vydá hledat. Telefon ji dovede do domu, který se jí stane osudným. (Česká televize)

Mr.Hlodavec

Přežil jsem "Pápá-vouka " ve vaně. Přežil jsem "-Chci Bohouše. -Takový čistící prostředek neznám". Přežil jsem ultražárlivou a zároveň ultraprkennou Klotyldu. Ale "ftip" s toastovačem jsem už fakt nerozdýchal. Celou půlhodinu sledujete postavu Mihulový pobíhat sem a tam, všichni říkají naprosto nesmyslný a zcela zbytečný kecy a hlavně se všechny postavy řídí nějakým speciálním wtf-instiktem, takže se jejich jednání prostě nepokoušejte pochopit. Fakt. Nemá to cenu. Odpad nedávám jen kvůli Koptovi ulízanému alá Johnny Depp v Black Mass a snad jedinému vtipnému momentu, kdy je Mihulová naprosto odvařená z televizní rosničky. ()

ForGump

Co to kurva bylo? Ubohost s absurdně čitelným, feministicky přímočaře trapným, nenápaditým humorem (''Uklízečka je v hajzlu - Co? - No, uklízečka uvízla na záchodě.'' nebo ''Jestli tady běžel manžel? To je to nudný doma?'') a ''protřelou'' zápletkou s jakousi trasou D, kdy žena, hledající svého muže, prostřednictvím mobilu a s buchtou v ruce, zabloudí k ženě s parukou, která snídá jahody a vyčichlý sekt a je úžasná a hodně š*ká, pak se omylem dostane do baru, kde se dá do uklidu, a pak ještě něco se záchodem a vykutáleným závěrečným odhalením. Po Rudym, Pečeným Kohákovi a vlastně i té Martě a Věře, další superpřešlap ČT, která občas skutečně šlápne do koňského lejna. Tady ale hluboko. 15% ()

rakovnik

Vlažný úvod působil jako prodlužovaný bakalářský příběh. Bez vtipu, často opravdu "trapý" tlachání, to vše v prázdnu, o šesti hercích. Byť herci jsou vybráni povedeně, hlavně Klára Melíšková je fajn, ale co je to platné, když není co hrát. Nutno ale říci, že pointa mě celkem potěšila. Jen se obávám pokračování, zda holky (či tvůrci) to rozjedou. ()

2mig1

V Praze vyjdu na ulici a náhodné neznámé se zeptám, zda tu neběžel můj manžel. Dobře, prý tu alespoň běhává. Ale proč ho následně hledám ve čtvrtém patře činžáku, na to už jsem nepřišel. Chci být slavná, chci, aby po mně lidé chtěli autogramy, chci mít vlastní pořad? Začnu hlásit počasí. Pseudokůlovost opožděné pseudoemařky, která si v závěru nesmyslně střihne retrosong s náhodně zjevivším se klavíristou, který našel piáno, jenž mu chtěla prodat kdysi slavná herečka, už snad ani neřešim. Já vim, že Obermannová spala s Havlem, nebo co, ale to ji opravňuje otravovat lid v televizi? Jedna hvězda za to, že jsem se zkrátka neudržel a uchechtl se u scény odhalení manžela/milence. A taky že mám rád ústřední trio hereček. ()

Gekacuk odpad!

Opravdu mimořádně trapný seriál. Chyba není v hercích. Ti jsou výborní a dokázali to svou předchozí tvorbou. Tady se vaří z vody - šílený scénář, šílené dialogy, šílená zápletka, nulový humor. ČT vyplýtvala veškerý vtip do upoutávek. Nevím, co nutí Alenu Mihulovou běhat ulicemi s mobilem v ruce a na potkání se ptát, jestli tudy neběžel její manžel. Do maximální trapnosti je dovedena situace, kdy s tím mobilem běží po schodech do neznámého domu. Co dodat - vyhozené peníze, ztráta času, mohlo se natočit něco lepšího. ()