Rapl

Česko, (2016–2019), 26 h 4 min (Minutáž: 58–70 min)

Réžia:

Jan Pachl

Scenár:

Jan Pachl

Hynek Čermák, Lukáš Příkazký, Alexej Pyško, Lucie Žáčková, Tomáš Jeřábek, Jan Dolanský, Dana Černá, Jiří Vyorálek, Aneta Krejčíková, Stanislav Majer (viac)

Svojrázny policajný vyšetrovateľ major Kuneš, sa dostane do fyzického konfliktu s priateľom svojej bývalej manželky a hrozí mu odchod z polície. Riešenie pre neho nájde jeho vysoko postavená nadriadená a uprace ho na stáž do odľahlého pohraničného vidieku. V skutočnosti sa od neho očakáva, že sa mu podarí objasniť dva roky starú vraždu policajtky Wágnerovej, ktorej vyšetrovanie uviazlo na mŕtvom bode. Kriminalita na pohraničí je veľmi vysoká - pašovanie, výroba drog, pytliactvo, prostitúcia. Kuneš musí riešiť jeden prípad za druhým a k prípadu, kvôli ktorému sem prišiel, sa dostáva až po čase, náhodou. (RTVS)

Recenzie používateľa heavy66 k tomuto seriálu (7)

Tichá voda (2016) (S01E11)

skvělý patolog, standardně kvalitní atmosféra a vizuál, a krásná Jana Kolesárová - to jsou tři *. Ostatní nestálo za nic - dost neuvěřitelná zápletka, Kunešovy rodinné problémy......Bráchu jsme tipoval už v Agentovi, takže snad bude v příštím díle trochu akce! ()

Exekuce (2019) (S02E01)

Nelogická slátanina s několika lepšími momenty. Hodnotu má jen v tom, že pravdivě ukazuje, jak pracuje běžné obvodní oddělení PČR. Měl jsem již dříve podezření, že tomu tak je, ale tady to konečně vidím! ()

Operace Ofsajd (2019) (S02E02)

Opět slátanina, ale alespoň legrace. Mám rád jednoduchý humor a Miky Kadlec modlící se k Vůdci a polykající rybí tuk mě doopravdy rozesmál. Taky mě potěšilo, že do ústecké nemocnice přešel můj oblíbený patolog, scéna v pitevně byl další vtipný moment! ()

Útulek doktora Knechta (2019) (S02E05)

Už jsem to pochopil, 2.série je parodie! Pokus o českou tarantinovku. Policajti jezdí na zásah vrakem taxiku, ožralý velitel neustále jebe Čepičkovou a Slepičkovou a někam je posílá, patolog ukazuje Slepičkové zraněného zajíčka, zatímco mafiáni prchají zadním vchodem, Lupínková dřepí ve vaně v noční košili, prostě je to jasné! Začíná se mi to líbit! Mudr.Knecht forever! ()

Sardinky (2019) (S02E06)

Brate, jeden z našych kanalu je prozrazen, musyš zlikvidovat všechny, co s tym maji neco společne! Ale ja neumim řydit naklaďak! To nevady, musiš to udelat! Ááááááá! - za všechnu kriminalitu v Ústí může balkánská mafie. Zdá se, že tvůrci seriálu akceptovali Rohanovu fobii. ()

Ryba smrdí od hlavy (2019) (S02E12)

Nejvíc se mi líbily online přesuny mezi Ústím a Karlovými Vary, a samozřejmě ožralý pistolník Rohan zasahující neomylně mafiána doprostřed čela. Naštěstí podlý Černohorec zůstal stát dost dlouho, aby mohl strážce zákona zamířit! Celkem je to asi tak na dvě **. Za likvidaci právníka jednu přidávám! ()

Dobro došli! (2019) (S02E13)

Tvůrčí invence dosáhla v tomto díle svého vrcholu, nebo dna, jak kdo chce. Humorné pojetí mi nevadí, ale musí to být vtipná a chytrá legrace, tohle dílo plné nelogických pitomostí mě nebavilo! ()