Tanu a Manu 2

(festivalový názov)
  • India Tanu Weds Manu Returns (viac)

Uběhly čtyři roky od svatby Tanu a Manua a jejich společná budoucnost nevypadá příliš dobře. Jejich vztah je stejně chladný jako zima v Londýně, kde se usadili. Tanu si představovala, že její muž bude zářit podobně jako superstar Shah Rukh Khan, Manu naopak toužil po klidné a poslušné ženě. Tanu a Manu už chtějí manželství vzdát, ale okolnosti je přivedou zpět do Indie. (Festival bollywoodského filmu)

Lyncha

Kangana Ranaut hrála dvojroli, ale přesvědčila mě, že bych jich zvládla zahrát i tisíc. Hlavně kvůli ní stojí film za vidění, příběh mě tolik nezaujal, ale možná jsem ho jen nestíhala vnímat. ()

Ramanam

Toto naprosto zbytečné pokračování „Tanu Weds Manu“ (2011) bylo opravdu šílené, blbé a nedůstojné. Když jsem již vzal Tanu (K. Ranaut) na milost a věřil, že jim to s Manuem (Madhavan) bude klapat, tak přišlo kruté vystřízlivění a nevěřil jsem svým očím. Jak jsem v prvotině nadržoval Manuovi, tak nyní se to vše totálně zhroutilo a neměl jsem již žádné sympatie s nikým. Příběh bídný, postavy vyhořely. K. Renaut si zahrála dvojroli. Vedle klasické Tanu ještě Datto s odpuzující lesbickou vizáží i chováním. Hudba nevýrazná. Dvě silnější hvězdy. ()