Živí mrtví: Počátek konce - Série 8

(séria)

Osmá řada začíná tam, kde byla uzavřena sedmá řada, tedy po zjištění, že naděje, které Morgan (Lennie James) a Madison (Kim Dickens) vkládají do záchrany Mo před Padrem, se nenaplňují podle plánu. Morgan, Madison a ostatní, kteří se ocitli na ostrově, jsou nuceni žít pod Padreho cynickou vládou. Vzhledem k tomu, že seriálové postavy jsou demoralizované a skleslé, je jedinou osobou, od které se dá čekat, že znovu oživí důvěru v lepší svět, ta, kterou chtějí Morgan a Madison zachránit především -- Morganova dcera Mo. (AMC Czech)

M.i.k.e

Fear the walking dead se dobelhalo do svého úplného konce a bohužel je to dost zklamání. To co začínalo jako poměrně osvěžující a jiný pohled na zombie apokalypsu se postupně transformovalo v natahovanou telenovelu se zombíky, která víc nudila než bavila. Nakonec sem to sice ze setrvačnosti dokoukal, ale chybět tenhle seriál nebude…40% ()

Daiker

No Fear TWD  je u konce a ten se moc nepovedl.... Plno postav zmizelo a ten časový skok taky nepomohl... Alycia a další postavy prostě chybí... Největší chyba od tvůrců seriálu byla smrt Madison a její jakože návrat a zapojení Morgana do této série. Morgan byl tak už otravný v původní sérii a v poslední sérii Fearu svojí otravnost zdokonalil. Škoda že ho nesežrali mrtví hned na začátku. Příběh o ničem  a je to celé zbytečně natahováné. Půlka 8 série je o Morganovi a jeho rodině.... Blablabla a druhá se soustředí na Madison, které už taky dobře jebalo.... Celkem otravné byly scény všichni proti všem atd. Victor, Luciana a Daniel byli spíš na druhé koleji..... Škoda mohli to udělat určitě lépe.... ()

NikiVai

No, takhle. Sedmička u mě vybouchla na celý čáře. Osmička se alespoň trochu vrátila ke koukatelnosti, ale i tak už mě nebavila. Vrátila se nám Madison, která mě vždycky rozčilovala, z Mo je taky celkem protivný dítě. Nejvíc mě potěšil Troy, no to těšení nemělo dlouhého trvání. Jsem ráda, že už to skončilo, nějak mi přišlo, že už si autoři neví rady kudy a kam to nasměrovat, jen doufám, že ne do LA :))) ()

Davidkkk odpad!

Tak nám to skončilo. KONEČNĚ. Začnu tím pozitivním - 8. řada Fearu vypadá fakt hezky a je škoda, že takovouhle kráskou nebylo původní TWD. A tím končím. Negativa: Sledoval jsem to a nenáviděl se za to, že jsem to kdy rozkoukal. Tohle je absolutní dno scénářů. Lidi, který za ním stojí, okamžitě vyhodit z jakejchkoliv scénáristickejch pozic a už nikdy jim nedávat šanci. Cože? Slyším z pozadí Madison říkat „Každý si zaslouží druhou šanci“? Drž tlamu! Odporný výkony děcek mě budou strašit v nočních můrách. Nenávidím všechny ty postavy, který jsem kdysi celkem s oblibou sledoval. Všichni do jednoho měli umřít, protože jejich neopodstatněný chování VŮBEC nedává smysl. V každý epizodě si všichni míří pistolema na palice a pár minut nato se objímaj. A každou chvíli tu obživne někdo mrtvej - a není z něj zombie, ale zase živej člověk. Krásný bylo přivést zpátky k životu postavu, která si prošla aspoň nějakým úspěšným příběhovým obloukem a v tý samý epizodě ji nechat spáchat sebevraždu. Zápletku PADRE nekomentuju, nejhorší story line celýho FTWD. CO TO KURVA BYLO. Fakt dno. ()

Fiftis

Spoilers everywhere: Siedma séria skončila návratom mojej najobľúbenejšej postavy, ale prvá epizóda 8.série bola katastrofa. Maddie zavretá 7 rokov v jednej miestnosti? Osem rokov som bol ticho a nič zlé nehovoril na scenáristov, ale tu už sa musím ozvať, pretože mi znechutili  aj moje 2 najobľúbenejšie postavy. Tá druhá je Troy, ktorého vytiahli zo samotného pekla, všetci vo svete sa tešili, pretože to bola najzaujímavejšia postava celého seriálu a je pravda, že to aj v 8.sérií slušne ťahal (Daniel Sharman je frajer) a nakoniec sme zistili že ho tam vrátili len kvôli sledovanosti a nie pre fanúšikov, ktorí si želali jeho návrat, pretože ho odfajčili rovnakým spôsobom ako v 3.sérií. Z padúcha sa stal hrdina a bum. Neviem z akého dôvodu ho vrátili späť, keď ho opäť po 4.častiach zabili. Všetci si mysleli že kvôli Spin-offu, kde by sa objavil po boku nejakého Negana alebo inej postavy WD, ale oni nie. Všetko len kvôli zvýšeniu sledovanosti. Ani to však nepomohlo, pretože tu z nejakého dôvodu bolo potrebné dať jednu epizódu len o Dwightovi a Sherry, aby si zaspomínali vo Svätyni na časy keď Dwightovi preťahoval ženu Negan. Žiadne iné prepojenie na WD, žiadna postava z WD, nič. Sklamanie neskutočné a to som bol nahipovaný že v posledných častiach budú moje 2 naj postavy nie z FtWD ale z celého WD universa. Aj keď to išlo po 3.sérií strmhlav dole, seriál bude chýbať. Nie je to sranda, keď to človek pozeral od 2015. Vďaka Kim a Daniel za herecké nadvýkony, tá dynamika medzi Maddie a Troyom ako u nikoho iného v žiadnom filme či seriáli. ()

• Představitel Morgana Jonese, Lennie James, uvedl, že pro něj postava Morgana ve světě The Walking Dead zde končí. (DragonnCZ)
  • Jména Rick Grimes a Negan, která zde zazní, odkazují na seriál Živí mrtví (od r. 2010). (Duoscop)