Ukážka z filmu 2

Pilda17

Ze začátku velké zklamání, říkám si to snad koukám na WD? Postupně ale díl nabíral na na síle a měl i zápletku. Nakonec se dostal na to správné místo a představení nových postav ve FWD proběhlo důstojně a smysluplně. Doufám, ze zmizí ten otravný filter jako ve WD, jinak to prostě celé ztratí grády. ()

Falconica

Hrozný zklamání, místo FTWD jsem dostala jen díl seriálu TWD, kterej ráda nemám. Kovboj, Karate Kid a investigativní novinářka jako jednoznačně dobrý postavy na výletě v obrněným vozidle bojující s jednoznačně vyprofilovanejma záporákama a postavy FTWD na pět sekund a najednou jsou z nich z nějakýho důvodu banditi...FTWD se mi hrozně líbilo, protože nebylo černobílý a postavy nebyly jak z komiksu, byli to reálný lidi. WTF má tohle vlastně bejt? ()

Ingtar2

Jeden z mojich najobľúbeneších dielov Fear, aj napriek tomu, že hlavnou postavou tu je inak neznesiteľný Morgan. Veľmi poteší cameo Ricka, Carol a hlavne Ježiša. Predstavenie kovboja Johna tiež vnímam ako veľký klad. Som zvedavý akým smerom sa bude ďalej odvíjať táto séria. Btw ten filter by naozaj mohli odstrániť... ()

kenkaku

Co to sakra bylo? Když AMC ohlásilo prolnutí seriálu, čekal jsme že postavy "počátku" prostě potkají někoho z původní řady... řádně časově "předsazené". Místo toho se časové linky obou sérií rázem srovnaly a to tím nejotravnějším způsobem - přímým navázáním na konec osmé série TWD a sledováním jedné postavy... WD jako celek jde ke dnu :/ ()

Sayko

Tenhle díl otevírá mnoho příběhů a ze začátku jsem se musel podívat, jestli náhodou nekoukám na TWD, jelikož postavy z FTWD se objeví až na konci. Proto si také myslím, že pro ty, co neviděli TWD, tak to bude matoucí a bude je to nudit. Naopak pro ty, co viděli oba seriály, tak budou nadšení jako já. Není to nijak epické, ale jsou tam masterpiece scény jak ohledně artovosti, o které není nouze ve světě bez lidí, tak ohledně příběhových zvratů a počínání postav. Dalo by se říci, že je to takové kinder vajco. Nikdy nevíte, co najdete pod tou čokoládou za hračku. Možná to bude ozbrojené S.W.A.T. auto s vysunujícími kulomety, nebo dřevěná hůl. ()