Ženu na úteku pred zákonom dobehne jej minulosť v okamihu, keď je na pokraji ozajstného šťastia. (nessbeal)

vitekpe

Inspirovan nedavnym ohromujicim zazitkem s Lilian, jsem se tentokrat s duverou obratil do naruce me oblibene bozske Janet, a vychutnal si dalsi prekrasny film z neme ery. Tomu neni co vytknout. Zabavne natocene, nadherne melodrama, jak z ucebnice. Oscar pro Janet plne zaslouzeny, a velika pochvala pro pana kameramana. P.S.: vubec nechapu, proc na ty neme filmy lidi tak malo koukaji. Napadlo me totiz, jestli lidem spis nevadi ta vazna muzika, ktera vetsinou tyto filmy doprovazi. I kdyz tady je zrovna ustrednim motivem O Sole Mio, coz snad nikoho neurazi... :-) ()

corpsy

Ďalšia skvelá a skvelo natočená romantika s Janet Gaynor, ktorá bola superstar konca 20. rokov minulého storočia. Ide sa v duchu Murnauovho VÝCHODU SLNKA, či už štýlovo, alebo naratívne a to vo mne vyvolalo ohňostroj vášne a vnímania. Dalo sa to ukončiť všelijako, dramaticky, happiness, či zlatou strednou úzkostnou cestou, ale tvorcovia zvolili ten správny smer. ()

niska98

Konečně jsem se rozhodla vrátit (organizovaně) ke starým filmům. Tento moc příjemný němý snímek je rozhodně krásný začátek. Janet Gaynor úžasná. Jak bude čas, budu v podobných filmech pokračovat. Ještě nesmím zapomenout. Hudba - nádherná. ()

PetraMishka

Příjemný romantický příběh se skvěle sehranou dvojicí Janet Gaynor a Charlesem Farrellem. Ona je dívka odsouzená za drobnou krádež, která ve strachu uteče s cirkusem, a on je naivní mladík, který by pro nic udělal cokoliv. Když se dívka zraní, napadne jejího milého odjet zrovna do města, kde byla odsouzena a ona nemůže než souhlasit, i když tuší, jak to dopadne. Především konec je tu opravdu nápaditý a Janet byla tak dobrá herečka, že by jí tu Italku člověk věřil bez mrknutí oka. ()