Obetavá manželka Grace Kingová Bichonová (Julia Roberts) musí prehodnotiť svoj vzťah k manželovi Edwardovi Bichonovi (Dennis Quaid) - jedného dňa cestou domov z jazdeckej farmy ho totiž uvidí na ulici bozkávať sa s neznámou blondínkou! A keď potom nájde jeho odkaz, že sa vráti domov neskôr, naloží dcérku Caroline (Haley Aull) do auta a vyberie sa ho hľadať. Objaví ho v reštaurácii v spoločnosti neznámej ženy a priateľov, vyrobí mu scénu a odíde z domu k rodičom. Grace síce manžela stále ľúbi, neveru mu však nemieni odpustiť, a tak sa s Eddiem rozídu v zlom... Grace sa zrútil svet, nuž sa snaží nájsť spôsob, ako sa vyrovnať s trpkou skutočnosťou. Vyskúša všetko, čo jej kto poradí. Táto kríza poznačí celé jej okolie a keď sa jej matka Georgia Kingová (Gena Rowlands) vzápätí nedopatrením dozvie o podobnom prehrešku otca Wylyho (Robert Duvall), rodičia Grace sa ocitnú v temer navlas rovnakej situácii - v celej rodine skrátka vypukne vojna medzi mužmi a ženami... (TV Markíza)

imaginer21

Tohle šlo trošku mimo mě. A když jsem po čase zjistil, že taktovku měl v ruce Hallström, nevěřil jsem. Julia Roberts může být jakkoli sexy, ale v téhle póze mi prostě nepřipadala věrná. A že vše nakonec vyřeší láska k dětem, jsme už mnohkrát viděli, no ne? Hallström má zkrátka na mnohem hlubší témata. ()

malyLibor

Skvělí herci, slabý příběh... ale když je člověk víc než tři týdny marod, potěší ho i málo. Nejdřív jsem chtěl dát jen 3 *, ale ti herci byli opravdu skvělí a mám rád romantické filmy a byli tam krásní koně, takže tak. ()

pupidup

pro mě naprosté klišé plné neskutečných a nelogických situací, přeslazená melodramatická slátanina... fuj, ještě mám tu kyselou příchuť na jazyku! :) Nebo kdo ví - třeba jsem zrovna nebyla na takovou romantiku dostatečně naladěna. ()