Mladá vdova Madison žije v nádherném domě spolu se svými dvěma potomky. Dům však vypadá krásně jen z venku. Rodinu, která v něm žije, straší duchové... (TV Prima)

TesterX odpad!

Tady je všechno špatně. V rámci žánru totální srajda, kde se střídá úsměvnost s nudou. Pozitivním na filmu je to, že to všechno trvá míň jak 90 minut. ()

Michalsafr

Dle mého názoru je spojení sci-fi s hororem super. Ale spojení, které je spíše rozpojením, v němž sci-fi složka vůbec nepasuje k té hororové, to není super. Po skončení snímku jsem dlouho přemýšlel, co mi vlastně uniklo a nakonec mi došlo, že pokud to není podle nějaké Legrandovy knihy, tak asi vůbec nic. Franklyn all over again.. A důsledně zamlčená premisa filmu není ani zdaleka tak zajímavá, jak by se zdála být.. P.S.: Původně jsem to měl na jedné *, ale protože je to debut a vizuál Johna Frosta včetně triků je velmi zdařilý, tak dávám dvě. ()

Lucky023

Tohle byl průser :D "Horor" u kterého by si člověk přál nejraději zaspat. Nevím jak je to možné, ale poslední dobou mi ty efekty u filmů docela dost kazí dojem. A tady bych si asi ještě chvíli s tím nelicencovaným AAE pohrál .. na YouTube je tutoriálů dost :D 10% za Ali .. ()

Ayax odpad!

Tak otrasné herecké výkony je bežné v súčasnosti zhliadnuť v každom druhom filme... A na takúto sprostosť v každom 1 a pol... Celkovo to teda dá... 0. ()

vassil odpad!

Někdy horory nevylekají ale rozesmějí. A to je v pořádku. Já se ale nesmál. Raději jsem se pohádal s manželkou, která na mě 3 dny čekala aby jsme se na Ďábelský dům spolu podívali, a vypl sem to. Sorry drahá, ale 30 minut této "hrůzy" opravdu stačilo, víc zábavy si užijeme při mytí nádobí co zbylo po večeři... ()

Iveta47

O obsahu filmu písať nebudem,lebo sa dá vyčítať vyššie,ale nesúhlasím s tým,že to bolo chaotické slabé a nelogické.Niektoré filmy treba skutočne sledovať úplne od prvej minúty aby sme skutočne pochopili o čo ide.Ja väčšinou nepozerám filmy sama a ak mi aj niečo unikne mám po ruke niekoho kto mi pomôže pochopiť dej,lebo niekedy je to fakt tak zamotané,že človeku ľahko utečú súvislosti....preto tvrdím,že tento horor má svoj dej aj logiku a určite si nezaslúži také nízke bodovanie. ()

vrch07256732

Škoda toho scifi prvku - ozaj len pokus o nejaký prevratný záver ktorý bol zbytočným počinom. Keby ostalo pri normálnej ducharine (vrátane dramatického rozuzlenia podstaty bubáka) bolo by to oveľa údernejšie a dramatické. Navyše scény ktoré mali vystrašiť nevystrašili, nakoľko (najmä pre otrlých fandov hororu) boli 100% predvídateľné - pozor čul vyleze bubák. Inak bubák sa vydaril - to nemožno poprieť, ale nevystrašil ako by sa v rámci jeho mrzského vzhľadu očakávalo. Triky miestami až amatérske. Ale celkovo OK, jeden z tých lepších kúskov made in USA. ()

Martin29

Žena se svými 2 dětmi je terorizována jakýmasi postavami. Vždy se objeví se zábleskem energie a po čase zmizí. Jelikož vymítači duchů a různí lidé co se tomu věnují jí nepomůžou zapřáhne svého nového přítele, který dříve dělal ve firmě, která se věnovala teleportaci. Celou dobu je to v pohodě jen konec to hodně kazí,když pominu, že ten chlápek co se tam objevuje s ní chodil ve 30 letech (kluk má cca 10 let holka má zhruba 5) tak po 40 letech by měl mít 70 let a vypadá tak na 50. Ani zde není vysvětlené proč si vybraly ten barák a jaký mělo účet tam chodit což je škoda. ()

Jarsey odpad!

Že mám opravdu na dementní snímky štěstí, o tom se přesvědčuji v posledních dnech a týdnech (viz moje další předchozí hodnocení). Tohle se rovná téměř filmu Temné léto, které bylo též hloupé již od začátku (i když zde si alespoň udrželo trochu tajemna minimálně třetinu filmu, budu-li optimistická). No, ale zpět k Ďábelskému domu. Matka-vdova žije s dětmi v krásném domě, kde se čas od času objeví strašidlo. Již první zjevení onoho ducha mě přivedlo na myšlenku, že si tvůrci nedali moc práci s maskami, protože ta maska je patrná už z okna, kdy vylekala bandu uličníků. To se sice vysvětlilo ke konci, ale zpět. Že matka chce dál žít v tomto domě, kde strašidlo děsí jejího syna, zatímco dcera si s ním (kdo by to byl čekal, to většinou tak v těchto filmech bývá) povídá, než aby dům prodala a odešla do bezpečnějšího a klidnějšího, to bylo to, co mě zpočátku trochu iritovalo. Ale gradace stupidity převzala otěže a tento zpočátku velký problém (pro mě) doslova odnesl čas, tedy těch dalších 45 minut. Když se strašidlo na jednu stranu projevuje jako opravdový duch (prolézá stěnami, mizí, kdy se mu zachce), je logické, že když se jej matka pokusí udeřit, proletí její ruka vzduchoprázdnem, jak si najednou může toto zjevení skřípnout prsty ve dveřích? To bylo hodně funny! Zbytek filmu od této chvíle jsem již dokoukala ze setrvačnosti. Závěr a celkové rozuzlení bylo vyvrcholením stupidity, jakou jsem snad doposud viděla jen v jednom filmu! Doufám, že budu mít dlouhý život, protože se neustále ochuzuji o ty hodiny a hodiny promarněné u filmu, které navenek vypadají slibně, ale nakonec křivka jejich zajímavosti míří neúprosně k nule! ()

Aceboris

Nuda, síce som vydržal celých 86 minút, ale stále som pozeral na čas. Nezáživné, miestami dejovo neprehľadné, posplietané. Niekedy som mal pociť, že scenár napísali tak rýchlo, že si ho nikto ani nepozrel a len podľa toho točili. Duchovia, teleport, časová slučka, budúcnosť, trestanci. S týcho slov by mohla vzniknút celkom dobrá časť Star Treku, ale nie 86 minutový film. Ale zase aby som nebol iba, kritický, atmosféra bola miestami veľmi dobra spracovaná. U mňa 20% ()