Při pátrání po zmizelé ženě se Supergirl a Mon-El dostanou na jinou planetu, kde Roulette vede gang obchodníků s otroky. (LUKICKK)

micle21

Uff, tak kde začít. Smithova režie je vždycky jistota a ačkoliv se mi nějaké epizody líbily víc než ty jeho, tenhle standard postačí. A většinou dostane i nějakou nosnou epizodu, takže se může vyřádit. Scény na otrokářském měsíci stály za to, udržely mě v napětí a poměrně jsem se bavil. Ten zbytek už však stojí scénáristicky za vyli*prdel. Nejsem xenofob, ale ten gay vztah je tak strašně nucený a protivný, že se mi skoro až chtělo přetáčet, ale to nikdy nedělám, tak jsem si řikal, že to překonám. Dále mě neskutečně začal otravovat Winn. Nikdy jsem nic proti němu a Jamesovi neměl, ale minimálně za tenhle díl bych toho jeho nerdovské já pořádně profackoval. A ta linka s nerudným rádoby šéfíkem je naprosto o ničem a ještě mi ani jedna scéna s nim v seriálu nebavila, naprosto zbytečná postava, snad se někdy vrátí Cat. Jo a Harley Smith je tak strašně nesympatická a ošklivá, že už prosim nikdy více. ()