Aj napriek tomu, že od Danielovej smrti ubehol skoro polrok, Peter si stále dáva jeho smrť za vinu. Pôsobí teraz ako redaktor prílohy novín o životnom štýle. Práci investigatívneho novinára sa oblúkom vyhýba. Napriek tomu je však do prípadu zatiahnutý, a to vo chvíli, keď ho nový riaditeľ Central Energy – Aleš Toman pozve na schôdzku, ktorá ale skončí tragicky – Toman havaruje v aute a na mieste zomrie. Posledné slovo, ktoré Toman pred smrťou povedal, bolo: „Abrahám." (HBO Europe)

Jara.Cimrman.jr

"Ten, kdo tu hru hraje, má moc dohnat člověka k tomu, aby se zabil." Po nudnějším prologu se druhý díl docela pěkně rozjel. Najednou je v tom zapletená politika, korupce i náboženství a to mi chutná. Investigativec Vlček je sice stále suchar, ale ve spojení s vyšetřovatelkou Stellou působí skoro až sympaticky. Hned po zkonzumování tohoto dílu jsem se zkrátka začal těšit na další a to považuju za známku toho, že se to povedlo. ()

Necrotongue

Tentokrát jsem byl mnohem spokojenější než po shlédnutí předchozí epizody. Šest měsíců mezi oběma díly uteklo jako voda, příběh nabral velmi slušné tempo, navíc se i hezky zaplétá, takže jediným rušivým elementem byla pro mě postava Jany Skálové. Vcelku rychle jsem pochopil, že asi nepůjde o kladnou postavu, nejen z jejích činů, ale hlavně proto, že to Tereza Hofová dává najevo každým slovem i pohybem a postava tak působí krajně prvoplánově. ()

LachtanShows

Začalo mi být trochu nejasné, kdo je vlastně tou největší sviní, jež tahá za veškeré temné nitky a asi mi to ještě nějaký ten díl potrvá. Ale musím konečně někde veřejně napsat, jaký je Hádek starší ohromný sympoš. ()

Garch

Mám pocit, že se snaží napodobovat současné Švédy, Dány a Nory. Ve mně ale seriál nevyvolává napětí. P.S. 2019 - Aha, předělávka norského seriálu... Do roku 1998 úžasného Vladimíra Michálka nějak opouští tvůrčí invence. ()