Ascendancy: A Man Without Identity

všetky plagáty
Krátkometrážny / Hudobný
Česko, 2015, 7 min

-bad-mad-wolf-

Nechce se mi moc hodnotit videoherní blbůstku, která očividně vznikala za pár šupů a jejíž veškeré ambice jsou věrné právě pojmu "videoherní blbůstka za pár šupů", nicméně výsledek je pořád lepší, než omletá videjka typu "kapela hraje v anonymním rozpadlým baráku" nebo "kapela hraje na fiktivním koncertě a všichni šílej". Tvořit hudební složku jiná skupina, byl bych možná milosrdnější, jelikož nějaký príma industriálek by se k tématu hodil mnohem víc (mínus otrávená subjektivní hvězda a půl). Dvě hvězdy za klukovské nadšení a zdařilé technické zpracování. ()

sgt.Luki

Chytlavá píseň, perfektní sound. Má to koule a správnou dávku testosteronu. Pokud takový klip někdo dokázal vytvořit za výrobní náklady (údajně) nepřesahující 3000 korun českých, tak skláním poklonu. Nějaké nedotažené záběry tam jsou, avšak když to srovnám s hromadou zahraničních profi kapel, co mají klipy za deset tisíc dolarů omezující se na hraní v rozpadlém bunkru, podzemních garážích apod. a vypadají kolikrát hůř... Kvalitnější filmovací techniku, větší rozpočet a viděl bych tam velký potenciál. Apropo, ať klikám, jak klikám, metalový videoklip tohoto "akčního sci-fi ražení" na internetu prostě nenacházím. Plný počet. ()