V dramatu o rock’n’rollu 50. let ztělesnil Ray Sharkey skladatele z Bronxu, který si osvojí umění vytvářet mladé hudební hvězdy, a dostane se tak na vrchol hudební branže. V jedné z hlavních rolí se objevil také Peter Gallagher. (oficiálny text distribútora)

Othello

Hackford už v tomto svém debutu demonstroval svůj zájem o zákulisí amerického snu a jeho schopnost bezbřeze korumpovat. Sic je z něj patrná ta začátečnická netrpělivost a tedy přeskakování některých scén, které jsou poměrně důležité pro vykreslení proměny některých postav, nicméně to vynahrazuje svým typickým citem pro zakomponování zdánlivě nepodstatných detailů do scény i postav. Scény prvních úspěšných představení jeho vypatlaných, napomádovaných modelů, jsou pak bouřlivým vyvrcholením každé etapy tohoto filmu, ve které si divák užívá stejné nadšení a satisfakci jako protagonista, protože společně s ním byl součástí jeho úsilí o transformaci totálního vidláka do továrny na promáčený kalhotky. ()

Jara.Cimrman.jr

"Nechtějí maniaka. Chtějí kouzelného prince. Jasný? Někoho hezkého a hodného." Fakt tomu tak v padesátých letech bylo? To je milé. Takže zpěvák musí být krásný, snědý, černovlasý a všechno ostatní už zařídí manažér. Mě tedy Vincent Vacarri svým jedinečným koučováním mladých talentů dost bavil, ale byl na to sám. Asi proto, že nejsem třináctiletá fanynka, které by z těch vymaštěných osmahlých princů zvlhly kalhotky. Nicméně pan manažér to má za výbornou. ()

• Film se opírá o skutečné osudy Boba Marcucciho, textaře a manažera, který vytvářel idoly náctiletých a ovnivnil podobu rokenrolu z konce padesátých let. (paulman)