Jennifer Love Hewitt: Can I Go Now

(hudobný videoklip)
Krátkometrážny / Hudobný
USA, 2003, 3 min

kingik

Třeba paní Jennifer Love Hewitt, je to milá holka, ale ona už skoro vůbec nehraje. Vydala několik alb, ale v Česku si její hudební nosič pořídí jen hrstka věrných. Z mladé, sympatické holky je rašple. Sexappeal je pryč, je z ní zasloužilá matka, možná i zasloužilá umělkyně s pěveckými ambicemi, které nijak nepřevyšují popový standard, kterým je hudební trh zahlcen. V tomhle klipu ještě dokáže péro nahonit, ale to bylo naposledy, co se jí to povedlo. Song je poslouchatelný, textově opět standardní, písnička jako dělaná do rádií. U nás se kupodivu nehrála. Nezaznamenal jsem, že by tenhle singl byl opíraný v éterech našich nemožných rádií. Jennifer je v klipu o dvanáct let méně než dnes. Takže jistě uznáte, že to byl jiný požitek, než se dnes dívat na paní, která musí zaměstnat deset vizážistů, aby se na ni dalo dívat. Role téměř žádné, pěvecký talent diskutabilní, ale nenamítám nic proti tomu, když si bude zpívat pro radost. Tenhle song je tím nejlepším, co nazpívala. Po všech stránkách představuje naprostý hudební průměr. 50% ()

corpsy

Prepašovať herecké sklony do hudobného videoklipu a naopak sa nedarí kadekomu. A nepodarilo sa to ani Jennifer. Neviem, či to bolo malými prašulemi ( v tej dobe ), alebo išlo len o to, že dáma sa vracia ku koreňom. ()