Je Den matek a tři kamarádky z předměstí mají pocit, že na ně všichni zapomněli. Vyrazí proto do New Yorku, aby překvapily své dospělé syny. (Netflix)

dragonfire

Nemastné, neslané. Tři matky se necítí dostatečně uznávané svými synáčky a rozhodnou se je překvapit v jejich každodenních životech, které jsou už takhle, přiznejme si to, zamotané. Pobaví to, ale nemusíte tomu věnovat pozornost. ()

montel

Tři matky z předměstí se na Den matek rozhodnou, že navštíví své syny na Mannhatanu. Jeden je gay, druhý úspěšný redaktor pánského časopisu a třetí zase stále truchlí po zkrachovalém vztahu. Jejich matky se rozhodnou, že jim jejich životy pořádně nabourají. Následují výčitky, hádky, omluvy atd. Příběh je sice předvídatelný a kromě komedie bych do žánru zařadil i romantiku, ale hezky se na to dívá, herci jsou neokoukaní a nakonec jako ve správné pohádce vše dobře dopadne. Patriciu Arquette už bych tady ani nepoznal, naopak Angela Bassett je stále v plné formě. No a Heidi Gardner je prostě nádherná. Za mě tady malinko podhodnocený film. 65% ()

Vesprem

I přes pár fain vtipů mi bylo většinou trapně. Proboha co je to za film? Asi mu hodně neprospělo, že se ve velmi omezeném čase snažil vyprávět několik příběhů a komplikovaných vztahů najednou. A tak vše působí nedotaženě a Jakoby všichni lusknutím prstu jednoduše změnili osobnost. Zároveň to taky vyvolává dojem, že vlastně ve všech třech rodinách neprobíhala až do teď žádná komunikace. A že matky stesk nad tím, že jim synové odešli z domu, začínají proživat celkem pozdě. Podle porovnání věku jednoho syna s osmnácti letou dívkou, co si přivedl, je téměř dvakrát tak starý než ona. Podle mě dost pozdě na podobné krize a poznání. ()

KyoroChan

Sedlo mi to neskutečně moc dobře. Dávám 5* protože jsem se výborně bavil a Angela Bassett mě hezky zahřála u srdce. Je to taková normální pohodovka na sobotní odpoledne, hlavně pro nenáročné ;) ()