Frances a Robert - manželé středního věku z newyorského předměstí - se snaží přijít na to, zda má smysl zachraňovat jejich manželství poté, co je šokující událost na oslavě padesátých narozenin jejich kamarádky Diane přinutí k zamyšlení nad jejich vlastním životem. (HBO Europe)

Remivsremi

Duchovní nástupce Sex in The City? Po úvodní epizodě to tak vypadá. Je zde podobný humor, podobné charaktery a situace protkané vztahovými problémy. Naštěstí tomu nechybí humor a ta půl hodinka uběhne jak voda. ()

chrispe

Tak já vám nevím. Z prvního dílu jsem víc než rozpačitá. Sračky, blitky, pistole - to vše v prvním díle najdete a já se musím přiznat, že jsem čekala něco úplně jinýho. Nehrát v tom S. J. Parker tak se na druhý díl už asi nepodívám. Edit 5.9.2018 - Dost možná právě pro to, co jsem popsala výše, mi přijde, že jsem ve zděšení pominula klady. U druhého dílu jsem si pořád říkala, proč sakra fandím JÍ, když je to právě ona, kdo rozvrací rodinu. SPOILER! Řekla bych, že vše ve je scéně, kdy se přijde po zklamání s milencem udobřit a večer dojde na sex. Proto jí fandím, a proto začínám mít pocit, že to bude ještě zajímavý. Jen doufám, že to dobré nebude zakryté nánosem něčeho, pod čím budu muset pracně hledat. // ()