Všetko alebo nič je príbehom o vzťahoch, ktoré nás valcujú, o ženskom priateľstve, ktoré nás chráni, o mužoch, na ktorých sa nezabúda... aj keď vlastne toho nie sú hodní. Príbeh popretkávaný sarkazmom, humorom, hnevom, beznádejou, vášňou, smiechom, slzami, mužským egom a ženským sebavedomím. Príbeh tak skutočný, že v ňom objavíte samých seba... (Continental film)

Trilobitter odpad!

Je to velmi smutný pohled, když jedna z nenadanějších česko-slovenských hereček Táňa Pauhofová plýtvá svým talentem na něco tak hloupého. Ve scéně s kašnou mě vyloženě naplňovaly pocity trapnosti, a to byl ještě jeden z těch světlejších okamžiků tohoto filmu. ()

andaa

Praštěné, ale v tom dobrém slova smyslu. Nenásilný, poměrně inteligentní humor, který se v nových českých počinech jen tak nevidí. Ano, je to uječené a prdlé, ale já jsem se bavila. Jako oddechovka super. Herecké výkony paráda, hlavně Táň aPauhofová. Určitě si to pustím ještě jednou ()

zdeny99

Pornofilm pro ženské publikum se vším všudy, co do takového filmu svého žánru patří. Prodavačka (Táňa Pauhofová) až moc prosperujícího knihkupectví potká svého muže snů, kterým je samozřejmě atraktivní developer (Michal Žebrowski) a překvapivě je sám. Ovšem pornofilm pro ženský se pokazí, když se ukáže, že on opravdu sám není a především nechce ženu s dítětem. Hned mě v tu chvíli napadlo, že předlohu musela psát ženská, a taky že psala. Nakonec přeci si najde svého muže snů, kterým je sympatický doktor. Aby toho nebylo málo, tak její kamarádka (Klára Issová) je taktéž sama a za kolegu mají kolegu gaye (Luboš Kostelný), který se v práci seznámí s jiným gayem (Petr Vaněk). Prezentace lidských typů a především prostředí, v němž žijí je velice umělé a snobské, až jsem si říkal, že tohle je SEX VE MĚSTĚ po česku s humorem AMÉLIE Z MONTMARTU. Ovšem kouká se na to pěkně, ale zároveň žádný filmový megahit to není. Vadili mi tam snad jen ti polští herci, především ten Žebrowski, kterého mluvil Michal Dlouhý. To copak nemáme dost neokoukaných herců, a tak musíme cpát do hlavních rolí Poláky? [10279. hodnocení, 420. komentář, 52%] ()

Rathalos

Mila sympaticka romanticka komedia v hlavnej ulohe s Tanou Pauhofovou,film ma bavil,zasmial som sa a prijemne ma to prekvapilo,vztahy su velmi komplikovane...:-) ()

Rockerman

Strašná škoda nevyrovnanosti filmu. Ve svých nejlepších scénách je to totiž dost zábavné, jindy zase dost trapné. Chvílemi to připomíná nějakou variaci Rosamundy a někdy se to zase podobá česko - slovensko - polské podobě Lásky přes internet. Ani nevím, jestli ta rozháranost příběhu není vlastně předností. Nejlepší postavy jsou asi oba teplouši a samozřejmě Tánička, kterou miluji už dávno. Zato Klára Issová mi svým přehráváním lezla na nervy. Dívatelné to je, ale asi jen jednou. ()

Olík

Mraky chyb, přešlapů, faux pas, nedostatků a kdo ví ještě čeho. Kde mám začít? To měla být reakce na Rosamundu Pilcher? - působilo to jako dva díly novácké Ulice křížené s jódlující romatikou. Kdo Vám poradil obsadit polské "pany božské"? - za a) přímo do uší bodalo i pro náčelníka ostrova lidojedů na první dobrou jasné předabování, za b) ani jeden z jmenovaných neplývá kdovíjakým charisma a za c) zrovna páni dabéři těchto postav se mohli bez problémů postavit i před kameru! A když už jsme u castingu, tak proč plýtváte herci typu Jan Budař na sekundové role? - pro tuto postavu jste klidně mohli oslovit náhodného nakupujícího v supermarketu. Co ten Mareš na konci? - vždycky jsem hlasoval pro trefná camea, ale tohle ve stylu Čundrcountryshow jenom ukazovalo na malost snímku. A co ten příběh samotný? - to neumíme udělat originální českou láskačku - jenom klišé, stereotypy a ohranost. A proč ty laciné rádoby dramatické výrazy? Chvílemi jsem si připadal jako v parodii bratří Wayansů. No nic, mohl bych ještě pokračovat, ale řídím se heslem: "do mrtvol se nekope" a tak budu taky alespoň trochu chválit. Klára Issová....kolikrát jsem s ní měl za posledních X let tu čest...takřka ani jednou. Jednu dobu jsem si říkal jestli vůbec holka ještě hraje a ono ejhle, je tady a tohle jí sedlo jako zadnice na hrnec. No, ale to je asi tak všechno....vlastně jsem se párkrát i zasmál....sice prvoplánovým gagům, ale zasmál....ale tohle je fakt už vše....celkově "škoda mluvit". ()

Faila

Na jednu stranu mi po celou dobu vadilo, že mi to stylem připomíná romantické komedie z americké produkce a že český (slovenský, polský) film vypadá jinak, na druhou stranu - proč nedělat věci jinak? Ale když jinak, tak jinak, tohle mi přišlo neoriginální a místy nesmírně tupé - což od českého filmu neočekávám. A ano, velmi špatné předabování polských herců má na kvalitu filmu výrazný vliv, ačkoliv nevím, zda šlo vyloženě o technicky špatně provedený dabing nebo jen o provařenost herců, kterým hlasy patřily a o kterých vím, že vypadají jinak. Velkou radost jsem zde měla z Kláry Issové, která mi tady přišla po celou dobu k zulíbání! A za mě byl po herecké stránce tento film moc dobře zvládnutý. ()

Gaia.M

Chci mít kámošku jako je Vanda. Já se viděla v Lindě, takže nějakou Vandu bych fakt brala. Mně se české filmy líbí a tohle se mi líbilo hodně. Protože je to prostě ze života. Navíc skvělé herecké obsazení. Až na ten dabing, to byla hrůza, ale když tohle opomenu, tak se mi to fakt hodně líbilo. Jednak jsem se v mnoha scénách našla a hlavně jsem se vážně zasmála. A co si budeme povídat, je opravdu velmi osvěžující, když se člověk aspoň párkrát u komedie zasměje a tady jsem se smála dost. Takže za mě hodně dobrý. ()

Pat_rick_fan

Isté produkčné kvality na pomery stredoeurópskeho filmu to má, pár záberov na Prahu a Tatry trochu poteší oči. Kostra príbehu tiež nie je úplne najhoršia. Prečo preboha ale tak tupý, trápny humor, teatrálne výkony a neskutočne nereálne, stereotypné postavy? A to sa ešte nájde niekto, kto v rámci inkluzivity a miestnej "progresívnosti" vyzdvihne zastúpenie gay páriku, please. Film, ktorý v skutočnosti uráža nielen LGBT ale aj ženy, mužov a vlastne každého s trochou vkusu. Bolí ma veriť, že toto je matroš, ktorý si Slovenský a Český divák pýta. ()

mala_kea

...film za nejhorší dialogy vyhrává ... Všechno nebo nic ... díky bohu za gaye! Člověk se alespoň 3x za film zasměje. Zbytek času budete valit oči, jak je možné vytvořit takové veledílo. Nepovedlo se prakticky nic - scénář hrůzostrašný, kamera podivná a umělá, herecké výkony (kromě gayů, kterým dávám čestnou hvězdu) umělé a neuvěřitelné, scény vykradené ze všech filmů světa. Závěrem ještě jednou: Ach ty dialogy! To bych blil! ()

joker30

Plus by som dal asi za dobry vyber hercov a celkovo postav, ktore mi pripomenuli knihu a naozaj sa s nimi zhodovali. Minus by som dal za niektore naozaj trapnucke sceny a niektore vykradnute s 50 odtienov a iných podobnych filmov. V konecnom dosledku taky priemer, na ktorom sa da odychnut a zasmiat 60% ()

radaza

Proč dávají Rosamunde Pilcherovou v kině? Tu hudbu složil ten chlap, co skládá pro obecní úřady znělky do obecního rozhlasu? Čemu se ti lidé ve filmu smějí? Ten náramek sundaly nebo nesundaly? Byl v něm GPS čip? Ta scéna u titulků měla být vtipná? Tento film vzbuzuje ve mně spoustu otázek....ale ta hlavní je.....proč jsem na tohle šel do kina?????? ()

nurielka odpad!

Irónia, že som fanúšik Evitoviek. Filmovým dielam odpady nedávam, pretože aj snaha sa cení. Ale tu sa radšej nikto nemal snažiť, aby film nakrútil. Sklamanie a obrovské. Do plaču. ()

chrispe

Jaj, tak dlouho jsem se u českýho (oukej, v tomto případě i slovensko-polskýho) filmu nepobavila. Snad od Žen v pokušení, i když Ženy měly kapku jinou úroveň. Tohle bylo víc sladký, víc bláznivý, víc naivní, víc sprostý a já se u toho chechtala jak blázen. Za mě super! Btw: Dabing polských elegánů dost hrůůůza ;) ()

anitae

Užásná oddychovka, nic co by mě vyloženě rozesmálo, ale zlepšilo mi to náladu, asi i proto, že jsem od filmu vůbec nic nečekala. Prostředí knihkupecví mám ráda a Edo s přítelem byli slaďouši:) Suma sumárum toto a Bezva ženská na krku jsou pro mě oddychovky roku 2017. ()

ludva10

Možná by si to zasloužilo 3*, ale podle mne na "český" film docela slušný počin, kdy jsem se skoro celý film slušně bavil. Příjemné překvapení. ()

Ygnor odpad!

Nejen latentní reklama na philipe morris, kterou nezachrání ani Zaklínač, ale vysoce sofistikovaně a genderově vyvážené arci dílo. ()