Pomsta je má

• USA Reversal (viac)

Drsný thriller o pomstě vypráví příběh mladé ženy (Tina Ivlevová), která se postaví zákeřnému únosci a uteče ze svého zajetí. Když ale Eve zjistí, že zřejmě nebyla jeho jedinou obětí, podaří se jí odhalit temnou pravdu a rozhodne se vyměnit si se svým zvráceným věznitelem role. Přinutí ho k divoké honičce napříč městem, aby osvobodila ostatní zajaté dívky dřív, než jim vyprší čas. (Cinemax)

Pítrs85

Člověk si tak představuje, jak by to asi vypadalo, kdyby tohle mělo v zádech pořádnej scénář a v hlavní roli herečku a ne hérečku, ale jinak spokojenost, správně špinavý, vydrsněný, přesto se jak hlaveň ve stehně toho zmrda do mysli zarejvá myšlenka, jak by to vypadalo... ale to už jsem říkal... :-) Ale na low budget thriller podívaná docela dobrá. ()

Morholt

Ale jo. Celkem snesitelné. Příběh je sice trochu na hlavu, ale od nízkorozpočtového expolotationu člověk ani nějakou promyšlenou zápletku nečeká. Hlavní hrdinka je docela sympatická, věznitel je parchantem tak akorát a několik drastičtějších scén se také najde, ačkoliv je fakt, že se mohlo přitlačit trošku víc a neškodilo by méně scén v temnotě. Filmu prospívá i rozumná stopáž, byť nastavovaná nesmyslným množstvím flashbacků. Upřímně řečeno čekal jsem větší bídu, takže jsem docela spokojen. 55% ()

ricci.s

Tak sa mladej holčine pripútanej na reťazi podarí oslobodiť a s pomocou doráňaného hajzlíka sa rozhodne nájsť a zachrániť všetky jeho obete na vlastnú päsť. Občas jej to vyjde, občas sa to pokurví, ale aspoň je to dostatočne akčné a zábavné. Otravne pôsobia len časté flashbacky a dosť predvídateľná pointa. Film navyše stojí na trochu chabých základoch, pretože asi každý aspoň priemerne inteligentný človek by na jej mieste zavolal políciu a nesnažil sa hrať na hrdinu. Na jedno pozretie fajn. ()

Yoshitsune

Tak původně sem se chtěl zase zahrát na experta a jak že sem specialista na horory, ale po skončení filmu, mi do toho nějak nebylo. Ono je to tím, že tenhle film, byť ze začátku trochu skřípe, tak pak se to rozjede a začne docela hnusná noc, která je plná překvapení. Navíc ten prasák, má po městě až moc poschovávaných modelek, takže je to král zmrdů. Jo kamera sice u druhé holky, trochu zazlobí a v tu chvíli kameraman, dostane prudký zánět karpálního tunelu, ale potom už je to dobrý a ten konec ? V tu chvíli jako režisér přišel o koule a nedokázal tuhle pomstu dotáhnout do konce, čekal sem takovou hezkou pomstu přímo před nimi. A navíc škoda, že to neni delší, pač tohle by si zasloužilo delší stopáž, jo a tak trochu mně taky štvalo, že u jedné postavy sem nevěděl proč to udělal. Násilí je v pohodě, sou to hlavně průstřely a jedna rozražená hlava, takže úplně v pohodě. Však, však skoro to bylo na pětku, takhle blízko, takhle to bude sice čtyřka, ale silná. ()

Marceloo

Žene sa podarí oslobodiť zo zajatia, ale je uprostred pustiny, tak nemá ako odísť. Prehladá dom a nájde fotky ďalších žien. Dá väznitela na vodítko a ide ich zachrániť. Ženy ale niesú jej podobné, a tak nastanú problémy. Film má dosť predvídatelný záver, ale taktiež je tu pár zaujímavých zvratov, takže u mňa lepší priemer. ()