Hrajú
Franciska Friede
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
H2O Podmořská dobrodružství (2015) (seriál)
Prípad pre dvoch (1981) (seriál)
Vanessa Jung
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Horskí záchranári (2009) (seriál)
Doktor z hôr - Nové osudy (2008) (seriál)
Kasia Borek
Západné Nemecko
Andreas Jancke
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Christopher Kohn
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Rocco Stark
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Dennis Schigiol
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Sonja Bertram
Nemecko
Najlepšie seriály:
Posledný svedok (1998) (seriál)
Zmatkářky (2017) (seriál)
Mníšky v akcii (2002) (seriál)
Kim-Sarah Brandts
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Vražda v lepšej spoločnosti (2007) (seriál)
Rodina doktora Kleista (2004) (seriál)
Selina Shirin Müller
Nemecko
Ulrike Hübschmann
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Sebastian Hölz
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Vraždy v Kitzbüheli (2001) (seriál)
Verena Mundhenke
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Jean Denis Römer
Nemecko
Najlepšie seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Dreileben (2011) (seriál)
Ulrich Drewes
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
You Are Wanted (2017) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Amelie Plaas-Link
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
The Team (2015) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Barbara Sotelsek
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Na mušce (2018) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Horskí záchranári (2009) (seriál)
Franziska Traub
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Palác (2021) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Caroline Maria Frier
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Rodina doktora Kleista (2004) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Oliver Alexander Reinhard Petszokat
Najlepšie seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)