Blonďatou Sheeni, která osiřela v oblasti Zambuli, vychovává vznešený kmen a naučí ji telepaticky komunikovat se všemi tvory. Televizní zpravodaj Vic jí poskytne lekce lásky, když hledá v Africe materiál pro pořad o princi Otwani, fotbalistovi z královského rodu. Brzy však zjistí, že se zapletl do sítě politických intrik. Když se podlý princ rozhodne vtrhnout do kraje Zambuli, je na Sheeně, aby osvobodila Vica a zachránila své idylické království. (oficiálny text distribútora)

vilusinska

Tenhle film jsem milovala už jako malá holka,pamatuju si, že jsem si ho pouštěla pořád a pořád dokolečka, dívka co příjde o rodiče a vychová jí šamanka kmene Zambuli,která chce varovat krále ale jeho bratr se chce zbavit jak bratra - krále tak i kmene, se mu naskytne možnost jak šamanku uvěznit a zabít bratra a když jí Sheena přijede osvobodit, podmanivá hudba a muž který jí uvidí se do ní naprvní pohled zamiluje a rozhodne se jí najít i kdyby měl propátrat celou džungli vás prostě dostane. ()

Carnosaurus

Kouzelná dobrodružná pohádka o dívce z džungle, která jezdí na přestříkaným koňovi a dokáže komunikovat se zvířaty. Nádherná, tuším, že zlatou malinou oceněná, hudba geniálního Richarda Hartleyho, velkorysá výprava, toporné herecké výkony, sterilní režie a hlavně brutální dávka nostalgie. Srdcová záležitost. ()

Horácius

Kýč jako prase, ale na druhou stranu jeden z nejhezčích kýčů a proto nejdu níž. Je to i hezky natočeno s pěknými záběry zvířat i přírody a nádhernou hudbou a příběh není také k zahození. Samozřejmě Sheena je kost jako vyšitá a tak co by mělo chybět? A žádný zvláštní happyend se v podstatě nekoná, což je příjemná změna. I kýč se musí umět natočit a tohle se povedlo. ()

zurivymlok

Herecky netalentovaná, ale za to sexy dívka pobíhající polonahá v džungli mezi zvířaty a za znění pěkné hudby bojující s padouchy - to je Sheena. ()

reccal

Jako dítě jsem vyžadovala Sheenu víkend co víkend... a stejně jako mraky holek toužila také ovládat šelmy a jezdit na zebře:) Blonďatá Tanya sice nepředvádí bůhvíjaký výkon, ale je to sympatické a dívat se to rozhodně dá. I opakovaně. Třetí hvězda za africkou zvířenu. Příjemně nostalgických 50%, ubírám za toho pruhovaného koně:)). ()

zajunc

Pro mě krásná vzpomínka z dětství. V dnešní době sice kýčovité, naivní, ale stále dobrodružné s úžasnou hudbou... Nostalgie vyhrála. ()

maestrum

Já nemůžu jinak, než za 5*. Bčko jak vyšité, ale plus za Tanyu, nahé scény, hudbu a hlas Mařasové + Terše, s kterými je to třídu lepší, než v originálním znění. ()

Tanya Roberts zemřela den po chybném oznámení

Tanya Roberts zemřela den po chybném oznámení

05.01.2021

Aktualizace 5.1.2021 20:30: Život občas píše bizarnější zvraty, než kdejaký scénář k filmu. Tento je bohužel ale spíše velmi smutný. Po včerejším vyjádření hereččina zástupce Mika Pingela, jenž… (viac)