Šílení kanibalové

• USA The Bad Batch

Vyhnaná do pusté země plné vyděděnců, hledá své místo někde mezi drogami napuštěnou pouštní komunitou a enklávou kanibalů. (Netflix)

nevergiveup odpad!

Tak na tohle nemám. Po 20 minutách jsem z toho měl brain damage. Naprosto subjektivně - je to nesmyslnej bullshit, který se snaží být šokující a zajímavý, ale absolutně to neumí. ()

Googooplexer

Mínus 2 hviezdy za ten100minútový balast medzi celkom dobrým začiatkom a nudným koncom. Okrem Momou nemali herci ani čo predviesť. Momoňova postava predvádzala aspoň svaly, ale rovnaké "herecké remeslo" by odviedol aj taký obyčajný Gučík alebo Krampol. Zase som sa nechal nachytať priemerným hodnotením. ()

Suzzie odpad!

WTF?! Prave jsem ztratila 2 hodiny svyho zivota kvuli nejvetsi pi*****ne ever. Opravdu ne... Ten, kdo tohle vymyslel a natocil musel bejt sjetej na druhou... a herci? Opravdu je Keanu Reeves, Jim Carrey nebo Jason Momoa tak zoufalej, ze se musi ucastnit takovyho bullshitu??? ()

sun.eagle

Uvodni seznámení s hlavní hrdinkou a její konfrontace se zlem hned ze startu staví na hlavu vsechny zažité stereotypy žánru. To je taky vrchol filmu zbytek už má značně sestupnou tendenci. Převládá pocit nevyužitého potenciálu. ()

Kaylar

A začalo to tak nadějně... Srdce filmových zvrhlíků se po úvodních scénách zachvěla v předtuše pokračování kanibalské hostiny a v očekávání mnoha variací násilí. Bohužel po takto slibném úvodu se před divákem odvíjí hodina půl (!) putování zmrzačené hrdinky mezi několika místy v poušti, obydlenými bizarními postavami, s nimiž navazuje různé typy sociálních vztahů. Několik snových sekvencí a pak konec který působí skoro jako setkání šťastné rodinky u táboráku. Škoda nevyužitého potenciálu, který prostředí přímo nabízelo... ()

Ways

Tenhle film mě prostě nadchnul. Musím říct, že jsem od něj nic neočekával, ale dostal vše, právě nečekané. Snímek vybízí k zamyšlení. Určitě to není tip pro běžného diváka. Atmosféra je velmi podmanivá a s filozofickým podtextem, což ji právě umocňuje, když ji divák zaregistruje. Mám rád tyto syrové snímky s dávkou ironie, humoru, existencialismu a základních otázek přežití v drsném světě. Bad batch je Velké umělecké dílo z určitého hlediska. Všechny postavy naprosto originální a stejnou mírou vyčnívají cí z pozadí pouštního světa. Jason Momoa mi v jistých momentech evokoval až ztělesnění archetypu ďábla ;) Za mě víc než dobrý ()

Drslw

Prekvapivo uveriteľný, konzistentný, atmosférický a zaujímavo štylizovaný film so skrytýými okazmi, nad ktorými človek môže dlho premýšľať. Chcelo to však iný koniec (nie dejovo, ale graduačne). Jason Momoa nemusel silou-mocou hrať chicana, Keanu trochu nevyužitý, Jim Carrey skvelý, vlastne všetko veľmi ok. 3 a pol zaokrúhlemé dolu. ()

jarmilek.hyn

Není to až tak hrozný. Je tam spousta "výplně", která je naprosto zbytečná. To by avšak vyřešil lepší střih. Celkově to je dost drsný film, má pěkný "gore" momenty (hlavně na začátku), kdy jsem litoval, že jsem si vzal trochu jídla k monitoru. Trochu mi to tímto způsobem připomíná Nabarvené ptáče. A vlastně to jsou stejné filmy, strašně nudné. Jenom s rozdílem, že tohle je o něco kratší. ()

Honzyg odpad!

Příběh, který se chvíli tváří, že má nějakou linku a směřuje ke katarzi, se nakonec rozteče a nic z něj není. Dlouhé pasáže, kdy žádná postava nic neřekne, pak zazní 1-2 věty a následuje další dlouhá pasáž beze slov, také divácký zážitek nepodporují. Zajímavá je na tom akorát účast Jima Carreyho v pro něj dost netypické roli. Navíc kdo předem neví, že v tom Jim Carrey hraje, možná ho ani nepozná. Není mi jasné, na základě čeho hvězdy typu Momoa, Reeves a Carrey podepsali natáčecí smlouvu. Každopádně je škoda, že to udělali. V jejich filmografii tenhle kousek žádnou parádu neudělá a nebýt jich, mohl jsem tuhle podivnost úplně minout a ušetřit 2 hodiny života. ()

Jim Carrey kanibalem

Jim Carrey kanibalem

20.03.2015

Jméno Ana Lily Amirpour vám asi nic neříká, už brzy by se to ale mohlo změnit. Mladá režisérka, která loni debutovala upírským hororem Sama nocí tmou, patří mezi nejsledovanější nové tváře. A její… (viac)