Ředitel na volné noze ve svém pravidelném dvouminutovém černobílém okénku. Historicky první opravdu smysluplný pořad České televize, vtipně a trefně glosující aktuální palčivé problémy dneška, včerejška i zítřka, především pak moje vlastní. Já, Černobíl, toho času ředitel na volné noze, vyhlašuji odteď každý týden v této poněkud přestárlé a zkostnatělé mediální instituci černou a bílou jako jedinou možnou optiku nazírání na svět. Otevřete konečně oči a dívejte se! Děkuji za pozornost. (Česká televize)

honajz

Nevím, no. Přijde mi, že tedy primárně pro děti to není ani náhodou, když to běží na Déčku. Některé díly mi hlava nebere, jindy nutno uznat, že to má alespoň pointu. ()

JamesSi

Celkem originální psychopořad, který si dělá srandu z ČT. Humor občas trochu drhne (hlavně protože občas je to dost doslovné), ale jinak celkem kvalitní minimalistické dílko. Pořekadlo: Neviděli jste katolicko-zelinářskou surival show. ()

teba

Nevím, jak pro inzerovanou kategorii 10+, ale pro kategorii 30+ je to legrace veliká, od začátku až po závěrečné titulky :o) ()

Aleshgang

Nejlepší výtvor České televize. Černobíl je vlastně úplný génius, řídí se heslem v jednoduchosti je krása. Taky si dokáže udělat srandu z České televize. A je zastáncem internetu (aspoň doufám). Fakt opravdu cool týpek, kterému nechybí důvtip. ()