Príbeh o vzťahu medzi mladým mužom a zatúlaným šteniatkom, ktoré si mladík osvojí, je vyrozprávaný z pohľadu psieho žrádla. (figliar)

Endyz

Neuvěřitelně silný příběh, který snad každého chytne za srdce. Film získal Oscara za Nejlepší krátkometrážní animovaný film. ()

liberita

Roztomilý filmík ocenený Oscarom, v ktorom nepadne poriadne ani slovo, ale aj tak Vás očarí svojou jednoduchosťou a prepracovanosťou zároveň. ()

LencaN

Začíná to nevinně roztomilým opuštěným štěňátkem a rozbalí se to v milostný příběh. Psíček to byl extra roztomilý. Do toho jeho dobrácké srdce. Stejně jako tady, občas u kraťásků žasnu, jak se tolik dokáže vměstnat do několika málo minut. Našla jsem tu spoustu věcí. Jednak pes - nejlepší přítel člověka, nejoddanější. Taky že láska prochází žaludkem. A konec dobrý, všechno dobré :) ()

Sadova302b50

Extrémně milý kraťas o jednom přirozeně rozežraném psovi-nalezenci a tuctovém příběhu na pozadí. Jak zde již uživatelé zmínili, přijde mi též divné, že se ta horda žrádla na psisku nijak neprojevila a v závěru je na tom stejně jako na začátku. Trochu sci-fi tohleto... ale co, takovému filmíku to s lehkým srdcem odpouštím. 80% ()

Oscary 2015 - výsledky

Oscary 2015 - výsledky

23.02.2015

Oscarová plichta. Víceméně. Americká akademie umění a věd vybrala nejlepší film minulého roku a je jím Birdman mexického režiséra Alejandra Gonzáleze Iñárritu. Birdman získal celkem čtyři sošky,… (viac)

Oscarové nominace 2015

Oscarové nominace 2015

15.01.2015

Oscarové nominace jsou na světě. Letošní 87. ročník bude především duelem Grandhotelu Budapešť a Birdmana, jež čeká zápolení o devět sošek. Osm si jich může odnést Kód Enigmy, šest Chlapectví nebo… (viac)