Vše to začíná na prvního dubna, na apríla. Proto si Wataru nedělá nic z toho,když mu zavolá Ajumi, že s ním čeká dítě. Ti dva se potkali v nemocnici, ona jako stydlivá uklizečka a on v doktorském hábitu závislý na sexu, a jednou si užili. Dojde také k únosu malé holky a taxikář se stane výsostným řidičem postaršího páru, který má očividně šťastný den. Je možné, aby všechny tito linie měly něco společného? (Zíza)

ing.man

Hezký film, který nejen pobaví, ale dá i něco k zamyšlení. I když to možná komedii škodí, ale to víte: ba i ti šikovní Žaponci se silami jsou na konci.... ()

LangiJ

Jeden z mála japonských snímků, který mě chytnul hned od začátku. Mám tenhle typ filmů ráda, kdy se vše postupně odhaluje a skládá dohromady, a tentokrát na vtipné téma aprílových žertíků. Byl to zajímavý propletenec příběhů, některé mě bavily víc, jiné míň, ale jako celek pěkný. Kdyby ale ubrali té uječenosti a přehrávání, bylo by to ještě lepší. ()

Tsuki

Viděno 1.4.2015 v kině MOVIX, Ario Kameari, Tokio. Jedná se o zábavný aprílový filmík, kde vystupuje velká spousta japonských herců v několika dějových linkách. Vidět ho při premiéře na prvního apríla bylo stylové (děj samotného filmu se celý odehrává prvního dubna). Bohužel, když se nyní při hodnocení ohlédnu na celý film zpět, zjišťuju, že se mi jeho dění docela rychle vykouřilo z hlavy. Tudíž dávám o kousek nižší hodnocení, než jsem původně zamýšlela. Film však jednorázově dokáže pobavit a má několik povedených scén. ~(3,3)~ ()