The Late Show with Stephen Colbert

(relácia)
Talk-show / Publicistický / Komédia
USA, 2015, 60 min

Účinkujú:

Stephen Colbert, Jonathan Batiste, Jon Stewart, Neil deGrasse Tyson, Tom Hanks, Anna Kendrick, George Clooney, Jeb Bush, Jimmy Fallon, Scarlett Johansson (viac)

BesnaSrnka

Colbert je prirodzenejší a inteligentnejší než napríklad neskutočne trápny Fallon. Momentálne najlepšia denná Late show. Budem však prísny a jednu hviezdičku mu predsa len vezmem za ten vlezlý špeciál so Shillary. ()

dragon'88

Show zaujme hned introm s perfektnou znelkou aj vizualom. Spociatku sa mi 40 minut proti predchadzajucim 20 zdalo privela, ale da sa to. Nie je to vzdy top, ale to sa stavalo aj pri polovicnej dlzke. Malokedy je tam nieco vyslovene trapne a nudne (Friday Night Fights). Ale teraz to ma panko lahke, som zvedavy o com bude tolko hovorit po volbach 2016. Update: Tak uz od DNC 2016 to byva casto predvidatelne, detinske az nechutne. Zhodou okolnosti vtedy zrusili aj krasne vizualne intro, ktoreho nahradu som pokladal za docasnu, ale dalsie 4 roky ho v podstate nezmenili. Po volbach je polovica show o prerozpravani Trumpovych tweetov, ale tak zjavne to staci a vynasa im to. ()