Muž hledá ženu

• USA Man Seeking Woman
USA, (2015–2017), 11 h (Minutáž: 22 min)

Predloha:

Simon Rich (kniha)

Hudba:

Allen Simpson

Jay Baruchel, Eric André, Britt Lower, Robin Duke, Mark McKinney, Maya Erskine, Katie Findlay, Rosa Salazar, Jeff Pangman, Ennis Esmer, Jessica Lowe (viac)

Roztomilý a surrealistický pohled na životně důležité souvislosti randění. Seriál MUŽ HLEDÁ ŽENU sleduje příběhy JOSHE GREENBERGA (Jay Baruchel) a jeho nekonečnou, fantaskní cestu za láskou. Josh se na ní potácí mezi rychlovkami na jednu noc, bolestivým rozchody, schůzkami naslepo s podivnými existencemi, cestováním v čase, sexem s vetřelci, smrtí a japonskou obludou jménem Tanaka, která nápadně připomíná penis. (TV Prima)

Recenzie používateľa honajz2 k tomuto seriálu (2)

Lizard (2015) (S01E01)

Dost mizerný pilot. Já si myslel, že půjde hlavně o ta bizarní rande s bizarními stvořeními, ale to tady trvalo jen 4 minuty a zbytek epizody byl obyčejný americký sitcom, ve kterém se jen občas objeví nějaká totálně nahodilá a těžce nefunkční absurdní scéna - třeba s přeživším Hitlerem, kterého všichni z nějakého důvodu obdivují. Blbý ale je, že to zatím vůbec nefunguje a už někde v půlce mě ten koncept začal dost nudit, takže tomu dám ještě jednu epizodu a pokud i ta bude na stejné úrovni, tak s tím seknu hned v začátku. Tohle je opravdu něco úplně jiného než jsem si představoval. Lepší 1* ()

Traib (2015) (S01E02)

Ne, tohle fakt není pro mě. Absurdní humor miluju, ale tady je používán tak neskutečně nahodile a bez koncepce, že sice chápu, že to tvůrcům a některým lidem bude připadat neskutečně vtipné, ale pro mě to hranici geniality a trapnosti překročilo hned a to bohužel vyloženě na tu druhou stranu. Ani tu nebylo tentokrát žádné bizarní rande, jen obyčejné. Nezasmál jsem se ničemu, přišlo mi to ještě trapnější než pilotní díl a odpad nedávám jen proto, že to ještě nebylo tak katastrofální, i když to k tomu nemělo daleko. V tomhle opravdu pokračovat nebudu... Slabá 1* ()