Slayer - Eyes Of The Insane

Krátkometrážny / Hudobný
USA, 2006

Réžia:

Tony Petrossian

Spevák a basgitarista Tom Araya, gitaristi Kerry King a Jeff Hanneman, bubeník Dave Lombardo - Slayer. Pieseň Eyes Of the Insane pochádza z ich deviateho oficiálneho štúdiového albumu, ktorý vydali v roku 2006 pod názvom "Christ Illusion". Tento zaujímavý anti-militaristický videoklip, ktorý bol k nej nakrútený, neobsahuje zábery na členov kapely. Miesto nich sa kamera po celý čas v detailnom zábere sústredí na ľudské oko, v ktorom sa mihajú desivé vojnové výjavy. (MM_Ramone)

MM_Ramone

Americkú kapelu Slayer som mal vždy rád. Považujem ich za najlepšiu thrash metalovú hudobnú skupinu. Vždy posúvali tento metalový subžáner dopredu. Spevák a basgitarista Tom Araya, gitaristi Kerry King a Jeff Hanneman, bubeník Dave Lombardo - Slayer!!! Majú môj rešpekt. Pieseň "Eyes Of the Insane" pochádza z ich deviateho oficiálneho, štúdioveho albumu, ktorý vydali v roku 2006 pod názvom "Christ Illusion". Bol ku nej natočený aj veľmi zvláštny anti-militárny video klip. Nevystupujú v ňom členovia kapely; po celú dobu sa kamera sústredí veľkým detailom na ľudské oko v ktorom sa mihajú desivé vojnové výjavy. Je to zaujímavé a originálne. https://www.youtube.com/watch?v=sOMec-rYTbo **** ()

Terva

Nehodnotím hudbu Slayer, ale videoklip. Jejich hudbu poslouchám již několik desítek let a je naprosto ďábelská. Jenže tenhle videoklip nestojí skoro za nic. Bolelo mě z něj oko. Raději zůstat jen u poslechu. ()