V 8.časti seriálu sa Linda rozhodne pre rozvod. Medzitým Alex na golfe kontaktuje podnikateľa Kopeckého a presvedčí ho, že riaditeľka AD Eva Lustigová nenarába s peniazmi adekvátne, vraj nejaké aj defraudovala a radí mu, aby podporil radšej iný druh charity. Aj to je spôsob, ako sa Alex Fischer chce AD pomstiť. Podnikateľ Boris a Beáta rokujú s Danielom Fedorom, majiteľom vily, kde sídli AD, o novej nájomnej zmluve. Azylový dom a jeho klientky sú vážne ohrozené. Eva na porade verejne prizná, že AD nemá peniaze a ona bude musieť prepúšťať. V AD nastane zdesenie. Zdenko a Džesika majú svoje prvé rande. Po tom, čo Zdenko pomohol Džesike nájsť jej brata vo Viedni, ona pochopí, že to s ňou myslí vážne a opätuje mu svoje city. Majiteľ vily Fedor oznamuje Eve, že ho okolnosti nútia zmeniť ich spoločnú zmluvu, de facto, že budú musieť z vily odísť. Mária je na dne. Jano zasa pije, ba dokonca spôsobil, že ju vyhodili zo zamestnania. Aj jej dcéra Marika ju odmieta, a tak Mária zasa siaha po fľaške a v parku sa opije do nemoty. Alex sa stretáva s Lindou v reštaurácii. Prichádza za ňou namiesto Lindinej matky. Alex otvorene povie Linde, že buď zničí AD a zasiahne do osudov všetkých nešťastných žien, alebo sa ona aj Kristián vrátia domov. (STV)

bubun

Nad azylákem se docela drsně stahují mračna. Jsem zvědavá, jestli a jak se ředitelce a zaměstnancům podaří ho zachránit. A Beáta je, dle očekávání, pěkná zrádkyně. K tomu je asi trochu tupá, když věří nějakýmu sňatkovýmu podvodníkovi, který asi po měsíci známosti s ní chce jít do společnýho podnikání, resp.říká to. Realita bude pak asi jinde, že. Jinak ta ženská, co pořád řeší svýho otce a jeho snoubenku/ošetřovatelku, je poněkud urputná. Asi bych na to na jejím místě neměla nervy a řekla bych si, ok, za to mi to nestojí, otec se na starý kolena zcvoknul a chová se jak hulvát, a co se týče tý jeho, tak na každou svini se vaří voda. Teda ona by si, s přihlédnutím k tomu, že je asi věřící, spíš řekla něco o božích mlýnech, ale to je fuk. ()