V 9.časti seriálu sú Eva a Juraj aj naďalej pohádaní. Navyše ich syn Filip má v škole zlé výsledky a Dominika je ustavične akási zakríknutá. Dozvedáme sa, že v škole ju šikanujú spolužiačky. Vysmievajú sa jej a terorizujú ju. Boris pozýva Beátu do prenajatého bytu, začína ju pozvoľna presviedčať o potrebe pôžičky na prestavbu Fedorovej vily, mieni z nej urobiť penzión, a zaľúbená Beáta sníva s otvorenými očami. Martin sa zbližuje s Lindou. Eva mu dala najavo, že sa nemieni rozvádzať, nech na ňu zabudne. Naopak, milá a pôvabná Linda je Martinovi vďačná za pomoc i za to, ako sa venuje Kristiánovi. Martin sa tejto náklonnosti spočiatku bráni, vie, že Linda je klientka, ale on sa cíti rovnako osamelý a zraniteľný. Džesika sa stretáva so svojím bratom Oskarom, muzikantom, ktorý má peniaze na to, aby vyrovnal dlhy Džesikinej matky a dostal Džesiku z pazúrov krutého úžerníka. Opitá Mária robí v AD škandál a uráža všetkých, ktorých stretne. (STV)

bubun

Začíná mě solidně štvát Lustig. Jasně, že i kvůli tomu, že podvedl Mauréry, resp. podváděl, ale teď mi spíš vadí, že tý stalkerský běhně nedokáže nastavit mantinely, a jako první se o to musí v kavárně pokusit Lustigův syn. Jak by řekl Matásek (Die letzte Bulle), ten chlap nemá koule. Beátina dcera svým jednáním dokazuje, že jablko nepadá daleko. Beáta je zas vtipná v tom, že od prvních epizod skuhrá, jak ty ženy v azyláku nechápe, protože se opakovaně stávaj obětma domácího násil, a jak jí jsou protivný, přitom sama takhle dementně věří tomu ouchylovi. Co se týče ostatních příběhů, přiznám se, že linie "Džesiky" mi nepřijde zas tak zajímavá a nudí mě. V této epizodě se jí nevěnovalo příliš času, i z toho důvodu hodnotím pěti. ()