Aby se bohatý dědic uzdravil z disociativní poruchy identity, požádá tajně o pomoc mladou hezkou psychiatričku. (Netflix)

Nam.94

Nebylo to špatné ale zbytečně moc se to natahovalo, kdyby to tvůrci nacpali do 16 dílů úplně by to stačilo. Hlavní herec byl úžasný a všechny osobnosti zahrál líp než by kdokoliv z nás mohl čekat. Pro mě osobně vedla postava Yony a hned v závěsu byl Perry Pak, tyto dvě osobnosti jsem si moc oblíbila. Za to Shin Se-giho a Cha Do Hyuna už tolik ne... Samozřejmě byli vtipný a měli něco do sebe ale Shin Se-gi byl podle mého na sílu "hustej" a Cha byl zase až přehnaně hodnej a nevinej. Hercovi co je ztvárnil se opravdu povedlo vcítit se do každé osobnosti a za to klobouk dolů. Hlavní herečka.. tuhle slečnu jsem viděla už Mystery pop-up bar a tam se líbila o hodně víc! Tady byla zbytečně uječená, cloumaly s ní emoce a furt brečela. Celkově byl tento seriál extrémně ubrečený, tam nebyl ani jeden díl kde by se minimálně dvakrát nebrečelo... Navíc mi i dost vadilo jak v prvních dílech byl blbě zvládnutý zvuk.. asi všichni známe takový ten šum jaký se objeví ve videu jakmile někdo moc řve, v prvních dílech se toto neustále objevovalo, hlavní herečka řvala a mikrofon to nezvládal. Jinak první díly nebyly špatný, zjišťovalo se, jaký jsou osobnosti a co je vyvolává, po ale asi 8 dílu začala jít kvalita prudce dolů, bylo to zajímavý a vtipný ale zbytečný, zbytečně natahovaný. Jak jsem již napsala, 16 dílů by perfektně stačilo. Pokud máte zájem se pobavit tak doporučuju pokud jste ale háklivý na scény kde se nemluví a herci se na sebe jen dívají, líbají se nebo se 4 minuty opakují vzpomínky které jste actually viděli jeden díl zpátky tak vám to bude lézt krkem. Není to špatný ale je to příšerně dlouhý, dávám silný 2 hvězdy. ()