Aby se bohatý dědic uzdravil z disociativní poruchy identity, požádá tajně o pomoc mladou hezkou psychiatričku. (Netflix)

Vavča

Těšil jsem se dle traileru na zápletku, kdy hlavní hrdina s poruchou osobnosti, má několik charakterů, které zcela zaměstnávají jeho krásnou osobní psycholožku a celé okolí, kterému způsobují jeho přerody problémy. Dobrá myšlenka nebyla bohužel úplně nejlépe realizována. Seriál zachraňuje svými hereckými kreacemi Ji Seong, jehož různé osobnosti Vás zaručeně pobaví, stejně jako lehkost a nonšalance, jak dovede přepínat mezi charaktery (princ Drsoň-toho mám nejradši, bombový atentátník aj.) Ji Seong je natolik vynikající herec, že jeho výkon dává sérii punc těsného nadprůměru. Námětově standartní korejský seriál, trocha pomsty, vzpomínek, osudovosti a soupeření v rodině o prachy. Velice mě mrzí, že druhá hlavní postava Oh Ri Jin, kterou hraje Hwang Jung-Eum je celkově moc hysterická a emočně přepjatá i na korejské poměry, časem se to trochu zlepší (naučil jsem se ji tolerovat). Ale i tak mě to mrzí, Hwang umí velice dobře hrát viz série Endless Love (kde má vážný charakter), ale tady jde o blbě napsanou postavu, nebo to tak pojala. Nicméně seriál má i určitou slušnou dávku akce, pokouší se o určitý nadhled, včetně dělaní si srandy sám ze sebe a žánrových klišé. OST i technické zpracování na úrovni, jinak nic extra, vedlejší postavy jsou však dobře zahrány i napsány. Mít to lepší hlavní hrdinku, která problémy neřeší ječením a podivnými reakcemi, mohlo to jít výše. ()

Pethushka

Už jsem si myslela, že Kill me, heal me nikdy nedokoukám. Jenže jsem se kvůli vynikajícímu Ji Sungovi, nad jehož výkonem mi neustále padala brada, přemluvila a jela jsem dál. A věřte nebo ne, jsem za to fakt ráda. Druhá polovina seriálu je totiž jiný kafe. Najednou to mezi hlavním párem začne jiskřit, jsou tam opravdový emoce a děj je natolik zajímavý, že jsem se od něj kolikrát nemohla odtrhnout. Jedno překvapení střídá další ještě větší překvapení a vy chcete hrozně moc vědět, jak to dopadne. Dokonce i moje nesympatie k hlavní hrdince trochu ochladly, protože konečně neřvala a nebrečela bezdůvodně. Ten, kdo ale většinou rozbrečel mě, byl stejně Ji Sung... První půlce bych dala sotva dvě hvězdičky, té druhé bych dala s klidným srdcem čtyři. Jako celek tedy 3*. Jo a plus za pěkný soundtrack. ()

Zíza

Začalo to zajímavě, protože jsme postupně objevovali osobnosti, z nichž valná většina byla velmi excentrická, ale to nevadilo, protože s nimi byla zábava. Navíc jsme postupně odhalovali, proč všechny osobnosti trpitel má, takže to dokázalo udržet pozornost. Bohužel hlavní hrdinka byla až moc afektovaná a až moc sebou nechala cloumat. Vůbec to nebyl sympatický charakter. No a ke konci se opět objevuje neduh korejských seriálů – natahování, rozmělněnost, zbytečné scény, až se to člověku chce přeskočit na posledních deset minut. Zhruba po desátém díle to ztratilo na zajímavosti a já koukala ze setrvačnosti s tím, že poslední asi čtyři díly jsem spíš koukala kde co lítá. Nemohu tomu ovšem upřít kvalitní OST – ten jeden cajdák byl taková korejská klasika, ale zbylé asi dvě písně dodávaly seriálu šťávu – a velmi kvalitní herecký výkon Seong Jia. Sečteno podtrženo, slabší 3*. Přeloženo. ()

ainny

Seriálům, které nedokoukám vyšší hodnocení dát nemůžu, i kdybych chtěla. Po prvotním nadšení nastoupilo zklamání a silná antipatie k hlavní hrdince. Co na tom, že Ji Sung je famózní, když mám tendenci vřískat jako ona, kdykoliv se objeví na skle. Nerada bych nakonec přešla k hysterickému smíchu, takže to šestým dílem balím. Víc strávit nedokážu. Pokud někdy najdu sílu Kill Me, Heal Me dokoukat, tak třeba hodnocení i upravím. ()

Lama.Lama

Hlavní hrdinka byla poměrně otravná, ale kvůli Ji Sungovi to opravdu stojí za to - úžasné herecké výkony, hlavně když na scénu přišla Yo Na :D ()

Zelilu007

Jsem hrozně moc ráda, že jsem se do seriálu Kill Me, Heal Me nakonec pustila. Ji Sung byl pro mne od začátku bůh. To jak zahrál všechny (převážně tedy Jonu :) to bylo vysloveně k popukání. Myslím, že jsem měla ráda všechny postavy co se v tomto počinu objevily. Ze začátku jsem se dost bála herečky Hwang Eum, ta mne však ve většině případů potěšila. Nedokážu tomu nic vytknout, přece jen jsem se tak trochu zamilovala... ()

Mkqp

Když beru Kill me, heal me jako komedii, jsem nad míru spokojený, neboť jsem se častokrát smál nahlas. Když beru Kill me, heal me ohledně dramatického příběhu, kvalita dost upadá. Když beru Kill me, heal me jako romantiku, tak čistý průměr. Když však spojím všechny žánrové prvky dohromady, tak je Kill me, heal me bezesporu jeden z těch lepších korejských seriálů, jenž své příběhové nedostatky ukrývá za své největší přednosti v podobě skvělé komedie. ■ Živost a bezpečná impulzivnost doktorky Oh Ri-Jin mě neskutečně bavila. Nevím čím to je, jelikož tento druh postav moc nemusím, ale u ní jsem se vážně moc bavil. No a ty její pohledy, těch jsem se nemohl nabažit. Dalším a zároveň hlavním tahounem tohoto seriálu jsou osobnostní proměny Cha Do-Hyuna, které jsou Ji Sungem zahrány skvěle. Navíc hudba při probíhajících vtipných scénách umocňuje roztažené koutky, které se nesou od ucha k uchu na maximum. ()

Tyckin

Ve shodě s Ainny to balím po 6 dílech. Ačkoli příběh je poměrně zajímavě vymyšlený a zajisté se bude i nadále rozvíjet, hlavní hrdinka je šílené pištidlo a leze mi na nervy, navíc mi ani herecky nijak zvlášť nesedla. Ostatně to lze konstatovat i o většině ostatních, nic co by oslnilo, zejména její rodinka je dost ubohá a nejen ty "vtipné" scénky s ní mne vůbec nepobavily, humor obecně je zde příliš přihlouplý, rozsáhlý a řekl bych, že se ani nehodí k tématu seriálu. Spíše bych ocenil jeho temnější zpracování, to střídání vážných scén se šaškárnou s pištící holkou není nic pro mne. ()

Andrea1717

Skvelé, seriál som nepozerala už ani nepamätám, ale toto ma skutočne dostalo. Seong Ji takmer 40 ročný a vyzerá tak na 25 bol fakt skvelý. Je celá kórejská tvorba takáto úžasná? Niekedy som doslova pri pozeraní zabúdala dýchať. Dráma, láska, humor, prehupujúce sa zo sekundy na sekundu alebo doslova prelínajúce sa. Toto fakt dlho z hlavy nedostanem. ()

andiek05

Na začátku jsem se neubránila trošku porovnání s Hyde Jekyll, Me, ale každé se vyvíjí jinak, tak to zas až tak nešlo. Seong Ji byl opravdu skvělý, jak zvládl všechny osobnosti (y) (y) (y) Bylo to pěkné, hodně zábavné, někdy i dost dojemné, ale ke konci už mi to přišlo zdlouhavé a takové ... na můj vkus se tam toho pořád až moc dělo, přehnaně moc. A musím říct, že poslední díl mě docela zklamal. Za mě slabá čtyřka. ()

skretik

asi do 12.dielu to bolo rozhodne na 5*... postupne sa to rozvlacnovalo typicky korejsky... ale posledne styri epizody mali spravit na max jednu... a par blbosti ma rozhodne zarazilo... ako sam sediaci clovek po x rokoch nehybnosti a podobne... se gi bol najlepsi :) ()

Roby

Kill me, Heal Me ukazuje, že psychologické drama s prvky komedie není zase tak špatná kombinace, když se to správně uchopí. Herci předvedly slušný nadstandard a opravdu jde vidět, že do toho daly vše, přinejmenším Ji Sung teda určitě. Za hudbu a místy ujetý humor určitě bod nahoru. Tohle je přesně situace, kdy bych hodnotil 4,5 hvězdy, ale tuhle možnost nemám a proto se spíš přikláním ke čtyřem hvězdám. Kdyby ohlásily spin-off s Perry Parkem, tak by to bylo skvělé. ()

Narciska

Něco do sebe to má. Tajemství, které prahnete odhalit. Ale je to v balení, které víc nervy cuchá, než uklidňuje, čímž se po dvou dílech otevírá nadějná cesta k hledání pokojnějšího seriálu z Jižní Koreje. ()

jarah

Scenár tejto drámy bol ako šitý na mieru charizmatickému Ji Sungovi, ktorý okrem bojových umení zvládne zahrať hádam všetko. Každé jedno alter ego, ktoré stvárnil bolo dokonale zahrané. Dovolím si tvrdiť, že nie zahrané, ale prežité. V jednej chvíli sa z môjho bytu ozýval hurónsky smiech a o chvíľu ma ovládol smútok podčiarknutý skvele načasovaným soundtrackom Auditory Hallucination https://www.youtube.com/watch?v=Gg0P9yd0noE . Obraz správania ľudskej mysle, ktorá sa snaží prežiť aj za cenu izolácie neznesiteľnej bolesti, výčitiek svedomia či bezmocnosti, akoby sa diali niekomu inému, je v tejto dráme spracovaný na jednotku. Ešte dlho po zhliadnutí záverečnej časti som nedokázala z hlavy vypudiť niektoré scény. ()

Denila

Doteď nechápu, jak to Seong Ji (Cha Do Hyun) zvládl takto skvěle zahrát. Naprostá pecka jeho proměn. Yo Na byla naprosto nejlepší osobnost, od jeho výkonu v ep.13 sledování neuvěřitelnou rychlostí frčelo. Nejlepší hláška: "Říkala jsem ti, abys mi neukazovala zuby!" ()

Enthu

Seriál jsem sledovala s tím, jak vycházely díly, a dostal se mi pod kůži. Je pěkné, jak objevujeme nové osobnosti. Můžeme i hádat, která další osobnost se objeví, a také postupně hádat, co způsobilo, že hlavní hrdina, má tolik osobností. Nejvíce mě dostala Yo Na, díky které musím obdivovat Ji Seonga, že to dokázal tak přesvědčivě zahrát, obzvláště scény s Yo Nou a Oh Rionem. ()

Kreptry

Tak jsem se na to podívala...hezký to bylo. Seong Ji je prostě sexy muž, co si budem. Výkon, který předvedl je hodný velkého obdivu. Oproti tomu Jeong-eum Hwang mi přijde hrozně uřvaná. Sice jsem jí viděla s tímhle jen ve dvou seriálech (ještě v She was pretty), ale pocit z ní se nezměnil. A Seo-joon Parka bych klidně brala za bráchu. 4 hvězdičky si to podle mě rozhodně zaslouží. ()

sara93

Shin Se Gi má oblíbená osobnost byl opravdu suprovej, ale i ostatní osobnosti byli celkem vtipné a zajímavé. Opravdu smekám před hl. hrdinou, jak každou tu osobnost dokázal zahrát, tak přesvědčivě. Je zde celkem dost flashbacků, které nám postupně prozrazují jak, která osobnost vznikla a proč se vše událo, tak jak událo. Děj zajímavý, postavy také hlavně teda jak už jsem zmínila Shin Se Gi. Přiznejme si, že v ten moment, když řekl : "7.Ledna 2015 v 10 hodin . . . v tenhle moment jsem ti propadnul. " (zároveň s tím jeho pohledem ♥ ) , tak jsme všichni propadli mi jemu. Nebo já osobně teda jo! Jediný co mě na seriálu mrzí, že tam nebyl častěji a taky to, že nakonec doopravdy zmizel :( . Furt jsem doufala, že prostě nebude muset zmizet, ale přeci jen tohle není fantasy. Soundtrack.opravdu povedený. 90% ()