Nebo je pre všetkých

• Česko Stejně tak jiný jako já (viac)

Inšpiratívny skutočný príbeh na motívy bestselleru New York Times hovorí o kráse ľudskej duše. Úspešný obchodník s umením Ron Hall (Greg Kinnear) a jeho žena Debbie (Renée Zellweger) vedú zdanlivo dokonalý život. Keď sú však ich viera a rodina podrobené skúške, nečakané puto s bezdomovcom Denverom Mooreom (Djimon Hounsou) ich zavedie na pozoruhodnú cestu, na ktorej sa zrodí priateľstvo na celý život. Film, ktorý je kritikmi velebený ako „silný a podnetný“, ukazuje, ako obyčajná láskavosť dokáže všetko zmeniť. (TV Markíza)

mirkath1

No nevím, co si mám myslet-tenhle film rozhodně stojí za to vidět.Má to sice jen 55%, ale podle mě je to silně podhodnoceno. Nikdo nechce slyšet příběh, jak se nějaký bezdomovec dostal na ulici. Málokdo si uvědomuje, že nějaký 60ti letý muž tam nespadl z nebe. Měl nějaký život a práci a historii-ne to nás vlastně ani nezajímá-vidíme jen špinavého a někdy násilného ,,týpka,, tak alou pryč. tenhle film, je podle skutečné události a s výbornými hereckými projevy. Pomalá stopáž, je tu plusem a ne mínusem ()

Nugat

Zpočátku nic moc, spíš člověk hledá zbytky Renée podoby. Ale čím si je víc podobná, tím film získává na sympatičnosti. Nakonec celkem dobrý, byť klidně pomalý, film. ()

JB001

Nechápu tak nízké hodnocení resp chápu. Všechny filmy s křesťanským podtextem jsou tady ve většině případů pod palbou kritiky. Filmy o lásce mezi mužem a ženou, přátelství a odpuštění jsou hodnoceny nízko na rozdíl odrádoby uměleckých děl a nebo filmů plných násilí, vulgarit a fekálního humoru... ()

Konev

Tak děsně uondanej film jsem dlouho neviděl. Natahované, kde to jen šlo. Kdyby byl kratší, tak by mu to vůbec neškodilo. A Renée? Škoda slov! ()