Reklama

Reklama

Malý dráčik

  • Česko Malý dráček (viac)
Trailer 2

Dráčik Kokosík a jeho kamarát Oskar sa narodili na Dračom ostrove, avšak sú iní ako ostatní. Kokosík je lietajúci drak, ktorý nelieta a Oskar je drak-mäsožravec, ktorý sa stal vegetariánom. Spoločne s vynaliezavou dikobrazkou Matildou musia zachrániť ostrov pred nebezpečnou sopkou, ktorá sa po rokoch odrazu prebudila. To však bude možné iba vtedy, ak draci všetkých veľkostí a farieb uzavrú medzi sebou mier a spoja sily k záchrane ich nádherného ostrova. (Itafilm)

(viac)

Videá (2)

Trailer 2

Recenzie (5)

titix 

všetky recenzie užívateľa

Lepší průměr spíš taková televizní záležitost. Děti se bavili a já koneckonců občas také i když to není jako hollywoodská produkce jako je Ice age , Shrak nebo Pixar obecně. Ale animace dobrá, zábavná. ()

pepe_r 

všetky recenzie užívateľa

Veselé a milé, je to spíš pro menší. Rozhodně to není pro větší děti co letí na Šrekovi. Příjemně strávené nedělní odpoledne. Nevím proč něco takového nemůže vzniknout i u nás. To je jen dospělácké povzdechnutí. Dětem je to samozřejmě fuk. ()

Reklama

blondboss 

všetky recenzie užívateľa

Nemecká rozprávka určená vyslovene pre deti. Ani len tie staršie to nebude baviť, nakoľko aj ten dej nemôže zaujať. Potešili akurát celkom slušné animácie a taká príjemná atmosféra, ktorá z toho sršala, ale to je tak všetko. Na kvalitnejšie animáky to jednoducho nemá. 35 % ()

Galéria (45)

Reklama

Reklama