Rudyho má každý rád je adaptací úspěšného amerického sitcomu z rodinného prostředí. Situace a střety, které běžný život přináší, jsou nám důvěrně známé. Podobně žijeme i my. Navíc způsob řešení situací a především humor a nadhled je nám blízký. V české verzi žije Rudyho rodina v Praze a všechny reálie jsou české. Mladí manželé mají tři malé děti a milující rodiče, kteří jim s láskou pomáhají. Problém je v tom, že pořád. Bydlí totiž přes ulici. A tak mají manželé starosti nejen s dětmi ale i s nimi. Každá jejich návštěva je jako cvrnknutí do nosu. Jednou za měsíc se to dá vydržet, ale když se to děje každou půlhodinu, je to k nesnesení. Jako by nestačilo být milující otec, ohleduplný manžel a vytížený sportovní redaktor splácející hypotéku na domek! Jako by nestačilo být vzornou matkou tří dětí, malé Anežky a dvojčat nemluvňat Matěje a Jiříka, a ženou v domácnosti! Nestačí. Hranice jejich obydlí jsou neformální, nebo spíš vůbec neexistují a rodiče i podivínský bratr jsou u nich pořád. Velká milující rodina. (Česká televize)

Claire.TJ

No, po pár dalších zhlédnutých dílech musím zvednout na hvězdu. A jak nemám ráda Jitku Schneiderovou, musím říct, že tohle jí docela jde, a občas i se Sašou něco vtipného prohodí. ()

jfaba odpad!

Rudyho má každý rád. Já ale nejsem každý! Viděl jsem první, a pro mě poslední díl, a stačilo. Kdyby se z televize neozýval smích, tak se u nás doma nikdo nesmál. A ani nevím čemu se ten předtočený smích smál. K čemu jste se to propůjčili, vážení umělci? Ano mám někde napsáno, že seriály hodnotím až po posledním díle, ale... On to byl poslední díl. Čím nás to krmíte, naše televize? Potřebujete abychom nepřemýšleli, že? ()

martins odpad!

Co proboha je?v Čt zřejmě došly nápady, když kupují licence na zahraniční seriály, které podle jejich vzoru vytvářejí. Trapnost, trapnost, sice slušné herecké obsazení až na D. Novotného, ale ani to nemůže tuhle hrůzu zachránit. ()

kolodej1 odpad!

už z upoutávek mi přecházel mráz po zádech. Skutečnost pak byla ještě děsivější. Nucené pokusy o humor za každou cenu, bez ohledu na to, jestli je výsledkem jen trapno. Standardní otravnost smíchů je zde ještě umocněna tím, že se opravdu není čemu smát. Když si člověk uvědomí, že do takovéto žumpy jsou mimo jiné koncesionářské poplatky, je člověku spíš do pláče. Opravdu pak upřímně nechápu, jak je možné, že kdokoliv, kdo se na tomto dílku podílel nebo ho schvaloval do vysílání, neprohlédl, jak mimořádně špatné to je a že je to i jeho ostuda. ()

gruzdej odpad!

Tohle se nedá přežít ani s velkým sebezapřením. Těžko říct, co je na tomhle seriálu především špatně, když tam nefunguje vůbec nic - castingem počínaje (kdo proboha dospěl k přesvědčení, že Schneiderová a Rašilov jsou komediální herci?) a timingem dialogů (tedy těch bizarních promluv bez významu i pointy) konče. Copak tenhle debakl nebyl zřejmý už ze scénáře? Pochybuju... ()

Bodega_Bay odpad!

Moje oči, moje oči!! Nemá smysl se bavit o světových topovkách, jako jsou Přátelé nebo Miranda..ok...ale co třeba Krok za krokem nebo Roseanne? Ani po kotníky, ani po kousíček staré vyschlé a pemzou neodrhnuté paty nesahá tadyto COSI, co prostě není sitcom, ani kdybych si oči vyšrábala a uši uřezala, což mi bezpodmínečně reálně hrozí, jestli to dílo byť jen zahlídnu při přepínání. Fakt hrozný. Jako jediný komický okamžik (a řekněme ze strany výrobců spíše metahumor) vnímám fakt, že tohle vzniklo z povinně placených poplatků. Aneb nedržkujte, plaťte, my vám ty sračky natočíme ať chcete nebo ne. ()

Daviduss odpad!

Proč se nenatočí něco originálního, proč se musí kopírovat podle mně neatraktivní Americkej seriál. Opravdu nechápu .... ()

ghoston odpad!

Dal jsem jen 10 minut, jen kvůli Jitce Schneiderové. Na jedné straně ČT ruší takové nadějné projekty jako Ententýky a na druhé straně nám předkládá takové sitkomové blitky, jako je tahle. Za tenhle počin bych vyhnal Dvořáka na Sibiř (a za Ententýky ještě dál)!!! Mohl by si někdo konečně vyndat hlavu ze zadku a rozhlédnout se, jestli je toto opravdu to, co se má točit? ()

kacka274

Dost mě zklamalo zdejší hodnoceni. Ne tak často se mi zde na čsfd stane, že bych měla úplně opačný názor než zadané komentáře. Připadá mi v tomto případě, že pár lidí zadalo odpad a další už takzvaně "ser..u" na tu velkou hromadu. Podle mě je to zcela regulérní sitcom. Pokud někomu vadí smích implantovaný do děje, ten je sitcomu vlastní, pokud jste viděli jakýkoli jiný sitcom. Naopak bych řekla, že ho není tolik jako v těch amerických. Děj zobrazuje věrně to, co známým i z vlastního života, není tam uměle vytvářený nepravděpodobný humor závislý na dvoj smyslech nebo obhroublostech, což velmi cením. Asi jsem cílová skupina narozdíl od zdejších kritiků. Já totiž jsem matka několika dětí a řadu těch situací jsem zažila. Rozhodně si tento seriál nezaslouží odpad!!!! ()

bobstt odpad!

Totální sračka a neskutečný odpad,,,nechápu co to veřejnoprávní televizi napadlo,aby za naše peníze se dělo něco takového!!!!! Chci zpátky koncesionářské poplatky po celou dobu vysílání !!!! Určitě v tom má prsty Forejt a Zeman..ach jooooooooooooo.,., ()